اخذ ویزا | آموزش گرفتن ویزای کشورهای سراسر دنیا

خدمات

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزای کشور های مختلف از سفارت در کشورهای همسایه به صورت فوری و VIP

وقت سفارت

رزرو وقت سفارت کانادا، آمریکا، شنگن و ... به همراه مشاوره کاملا رایگان

خدمات انگشت نگاری

رزرو بلیط، هتل، تورلیدر، ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر سفارت برای انجام انگشت نگاری کشورها

مشاوره اخذ ویزا

مشاوره رایگان اخذ ویزای کشورها با همکاران متخصص ما در بخش ویزا و اقامت.
سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد ویزا را در اینجا بخوانید.

ما‌ درکایت برای ویزای کشورهای مختلفی نظیر امارات،تایلند،هند،کانادا و ... اقدام می‌کنیم.در همین صفحه می‌توانید لیست کشورها و راهنمای دریافت ویزای آن ها را مشاهده کنید.
کارشناسان ویزا در کایت جزو متخصص‌ترین کارشناسان ویزای ایران هستند و همچنین کایت برای اخذ ویزا یا به صورت مستقیم اقدام می‌کند و یا از طریق معتبرترین کارگزارهای ویزا اقدام به اخذ ویزا می‌کند. درضمن هزینه ای که کایت برای اخذ ویزا دریافت می‌کند کاملا رقابتی است و برای برخی کشور ها نیز پایین ترین قیمت در بین آژانس های مسافزتی ایران است. ما در کایت قبل از دریافت هزینه از متقاضیان ویزا، شرایط متقاضی را بررسی می‌کنیم و در صورت بالا بودن ریسک ریجکت شدن، به متقاضی اطلاع می‌دهیم و از هدر رفتن هزینه جلوگیری می‌کنیم. در نهایت مشاوره اخذ ویزا با کارشناسان ما رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه برای مطلع شدن از شرایط مدارک و نحوه اخذ متحمل پرداخت هزینه نخواهید شد.
کانادا انواع مختلفی ویزا با توجه به شرایط متقاضیان ارائه می‌کند که هرکدام شامل هزینه های مربوط به خود هستند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای کانادا کایت مراجعه نمایید.
بستگی به ویزای مورد تقاضای شما دارد. در بسیاری از موارد ارسال مدارک به صورت فیزیکی یا دیجیتال برای اخذ ویزا کافیست و نیاز به مراجعه حضوری نیست، البته ما در کایت همیشه پذیرای متقاضیان و مراجعه کنندگان حضوری هستیم.
بله. کایت به عنوان برند گردگشری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پیام توسعه صبا فعالیت دارد و تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت و در صنعت گردشگری از سازمان ها و ارگان های مربوطه نظیر میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی، سازمان هواپیمایی کشوری و غیره را دارا می‌باشد.
هم می‌توانید به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی می‌توانید برای گرفتن ویزا از طریق کایت اقدام کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره 02175097700 تماس حاصل کنید.
باتوجه به اینکه صدور ویزا وابسته به تصمیم مراجع صدور ویزای هرکشور نظیر اداره مهجرت می‌باشد، امکان تضمین دادن بابت صدور ویزا وجود ندارد ولی کایت تمامی تلاش خود را می‌کند که ریسک ریجکت شدن ویزا کاهش یابد.