ایرانیان برای وارد شدن به امارات نیاز به ویزا دارند و بدون ویزا و یا از طریق ویزای فرودگاهی نمی‌توانند وارد خاک این کشور شوند. گرفتن ویزا به صورت شخصی از سفارت امکان پذیر نیست و افرادی که به دنبال گرفتن ویزای دبی هستند باید از طریق یک کارگزار ویزا ، مراحل اخذ ویزا را بپیمایند. در این صفحه از کایت شما با اواع ویزای امارات ،مدارک مورد نیاز گرفتن ویزای دبی ،شرایط قدیم و شرایط جدید ، قوانین خاص صدور ویزا و مراحل گرفتن ویزا به صورت کامل و قدم به قدم آشنا خواهید شد.

ویزای توریستی دبی 10 روزه

ویزای 10 روزه دبی یا امارات ، پردرخواست‌ترین ویزای مسافران ایرانی کشور امارات است. این ویزا فقط به قصد بازدید از امارات صادر می‌گردد و مسافر نمی‌تواند از این ویزا برای کار و یا... استفاده نماید. این نوع ویزا همانطور که از نامش پیداست 10 روز اعتبار اقامت دارد.

شرایط جدید دریافت ویزای توریستی 10 روزه

 • قابل صدور برای تمامی افراد در تمامی سنین
 • داشتن بیمه با تحت پوشش بودن کرونا و مورد تایید بودن توسط سازمان مهاجرت امارات
 • داشتن تست PCR منفی حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز


مدارک مورد نیاز

 • اسکن پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه
 • اسکن شناسنامه صفحه اول و دوم
 • اسکن کارت ملی
 • اسکن عکس پرسنلی 3x4


مدت اعتبار ورود

مدت اعتبار ورود ویزای 10 روزه دبی، حدود 2 ماه یا به طور دقیق‌تر 58 روز است، به این معنی که پس از صدور ویزا، متقاضی 58 روز وقت دارد تا یکی از مرزهای این کشور وارد خاک امارات شود. این زمان قابل تمدید نیست و در صورت عدم استفاده از ویزا و عدم کنسل کردن ویزا، احتمال به وجود آمدن مشکل در صدور ویزاهای آینده فرد بالا خواهد بود.


مدت اعتبار اقامت

مدت اعتبار اقامت ویزای توریستی امارات، 10 روز از زمان وارد شدن فرد دارنده ویزا از یکی از مرزهای هوایی، زمینی یا آبی امارات است.


جریمه ویزای توریستی امارات

در صورتی که فرد دارنده ویزا بیشتر از 10 روز اقامت داشته باشد، با ازای هر روز اقامت بیشتر غیر مجاز باید 100 درهم در هنگام خروج بپردازد. (به کادر طوسی پایین در نمونه ویزا زیر توجه شود!)


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 10 روز

 58 روز

310 درهم

10 روزه توریستی (به همراه بیمه)


نمونه ویزای الکترونیکی دبی به صورت PDF


ویزای یک ماهه دبی (30 روزه امارات)

ویزای 30 روزه در رتبه دوم پر درخواست  ترین نوع ویزا های امارات در بین ایرانیان است. این ویزا هم به صورت سینگل (یک بار ورود) و هم به صورت مولتی (چند بار ورود) قابل دریافت است. ویزای یک ماه نیز به قصد توریستی صادر می‌گردد و متقاضی حق کار کردن با این ویزا چه با حقوق و چه بدون حقوق را ندارد. معمولا افراد ویزای سینگل یا یک بار ورود امارات را اخذ می‌کنند و کمتر پیش می‌آید که متقاضی ویزای مولتی 1 ماه را درخواست دهد.

ویزای یک ماهه یک بار ورود دبی

ویزای 30 روزه امارات سنگین برای یک‌بار و به مدت 30 روز قابل تمدید است ولی در نظر داشته باشید برای تمدید این نوع ویزا هزینه بیشتری نسبت به هزینه اخذ ویزا بپردازید. این ویزا نیز مانند ویزای توریستی عادی دبی 58 روز مدت اعتبار ورود دارد. شرایط دریافت ویزای یک ماهه همانند ویزای توریستی 14 روزه است که پیشتر به آن اشاره کردیم.

مدارک مورد نیاز ویزای 30 روزه یکبار ورود و چند بار ورود امارات

 • اسکن پاسپورت با حد اقل 7 ماه اعتبار
 • اسکن کارت ملی متقاضی
 • اسکن شناسنامه از صفحه اول و صفحه دوم
 • اسکن از عکس پرسنلی 3x4

وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 30 روز

 58 روز

340 درهم

30 روز یکبار ورود


ویزای یک ماه چند بار ورود به دبی

ویزای یک ماه دبی نیز تا 30 روز قابل تمدید است و دارنده  ویزا هر چند بار که بخواهد می تواند از امارات خارج شده و مجددا به این کشور وارد شود. هزینه صدور ویزای مولتی یک ماهه حدودا 2 برابر ویزای یک ماهه یک بار ورود است. شرایط گرفتن ویزای multi entry امارات متفاوت از ویزاهای دیگر نیست و پس از صدور ویزا، دارنده ویزا می تواند تا 58 روز از این ویزا برای ورود به کشور امارات استفاده نماید.


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 30 روز

 58 روز

550 درهم

30 روز چندبار ورود


ویزای 2 ماهه دبی (60 روزه امارات)

این ویزا نیز با هدف توریستی صادر می‌گردد ولی معمولا افراد به هدف تجارت درخواست این ویزا را می‌دهند. این نوع ویزا تا 2 ماه پس از صدور قابل استفاده است و 60 روز اعتبار اقامت دارد. ویزای 2 ماهه دبی را می‌توان با هزینه‌ای 1750 درهمی تمدید کرد.

ویزای 2 ماهه یکبار ورود دبی

با این ویزا فقط می‌توانید یکبار وارد شوید در صورت خروج از امارات، این ویزا باطل می‌شود و شما نیازمند اخذ مجدد ویزا خواهید بود. این ویزا را می‌توان یک بار تمدید کرد تا 2 ماه اضافه نیز در امارات اقامت داشت. 

در نظر داشته باشید امکان تبدیل ویزای سینگل به ویزای مولتی امارات وجود ندارد.


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 60 روز

 58 روز

530 درهم

60 روز یکبار ورود


ویزای 2ماهه مولتی دبی

ویزای چند بار ورود دبی با این که به قصد توریست از طرف سازمان مهاجرت امارات صادر می‌گردد، ولی معمولا ایرانیان که می خواهند به قصد تجارت به امارات سفر کنند این ویزا را درخواست می‌دهند . این نوع ویزا تا 2 ماه بیشتر قابل تمدید است.

برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد ویزای مولتی امارات یا دبی، به صفحه "ویزای مولتی امارات" مراجعه نمایید.


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 60 روز

 58 روز

770 درهم

60 روز چندبار ورود


ویزای 5 ساله مولتی دبی

در اولین روز از سال 1400 شمسی، دولت امارات اعلام کرد برای رونق بیش از پیش حوزه توریست، ویزای 5 ساله مولتی را برای شهروندان تمامی کشورهای دنیا انجام صادر خواهد کرد. دارندگان ویزای 5 ساله امارات قادرند هر چند بار که بخواهند در طول 5 سال به امارات سفر کنند و هر دفعه به مدت 90 روز در امارات اقامت داشته باشند. ویزای مولتی جدید امارات راه را بیشتر برای افرادی باز خواهد کرد که قصدشان از سفر به امارات تجارت است. هنوز قیمت و مدارک مورد نیاز برای ویزای 5 ساله امارات از سوی دولت این کشور اعلام نشده است ولی با توجه به تاکید این دولت بر صدور این ویزا برای شهروندان تمامی کشورهای دنیا، باید انتظار داشت ایرانیان هم بتوانند همانند شهروندان دیگر کشورها دنیا، این ویزا را اخذ نمایند.

مدارک ویزای 5 ساله امارات

 • مدارک مورد نیاز و هزینه این ویزا هنوز اعلام نشده است.

وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

-

 90 روز برای هر بار ورود

5 سال

-

5 ساله مولتی


ویزای 96 ساعته امارات

ویزای 4 روزه دبی از نوع ترانزیت است که بیشتر برای افرادی مناسب است که می خواند سفر کوتاه مدت به امارات داشته باشند، سپس به یک کشور دیگر سفر کنند. این ویزا در زمان‌های خاصی ممکن است تحت تاثیر شرایط موجود قابل اخذ نباشد. به صورت کلی مدارک ویزای 96 ساعته دبی، همان مدارک ویزای توریستی است ولی باید در نظر داشته باشید حداقل 6 یا 7 روز قبل از سند باید برای این نوع ویزا اقدام کنید. این ویزا هزینه کمتری نسبت به ویزای 14 روزه و اقتصادی‌تر است.

مدارک ویزای 4 روزه امارات

 • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • اسکن کارت ملی
 • اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه
 • اسکن عکس پرسنلی 3x4


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

غیر قابل تمدید

 4 روز

 30 روز

185 درهم

96 ساعته


ویزای 48 ساعته

این ویزا نیز فقط به منظور ترانزیت و به مدت اعتبار اقامت 48 ساعت از زمان ورود و مدت اعتبار ورود 58 روزه صادر می‌گردد. هزینه صدور ویزای 2 روزه دبی 150 درهم می‌باشد. مدارک و شرایط این ویزا نیز همانند دیگر ویزاهای امارات می‌باشد. در نظر داشته باشید در صورت اقامت غیر مجاز و بیشتر از 48 ساعت، دارنده ویزا علاوه بر جریمه مالی، ممکن است نتواند برای دفعه بعد ویزا بگیرد.


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

2 روز

 30 روز

150 درهم

48 ساعته


ویزای فوری امارات

ویزای فوری دبی در صورت محیا بودن شرایط در یک روز کاری (حتی ممکن است یک صبح تا عصر) صادر می‌گردد و هزینه بیشتری نسبت به ویزای توریستی عادی دارد.

 

ویزای فرودگاهی امارات

در هیچ شرایطی ویزای فرودگاهی یا On Arrival برای ایرانیان صادر نمی گردد ولی دارای 2 نوع مختلف است:

این ویزا برای 20 کشور زیر قابل دریافت است.
ویزای 90 روزه مولتی فرودگاهی دبی ، برای کشورهای داخل جدول زیر قابل دریافت است و از تاریخ صدور، 6 ماه قابل استفاده برای ورود به امارات با مجموع اقامت 90 روز می‌باشد.


مراحل گرفتن ویزا دبی از کایت

 1. تماس با کارشناسان بخش ویزا کایت

 2. جمع‌آوری مدارک و ارسال یا تحویل حضوری مدارک

 3. پرداخت هزینه ویزا به درهم یا ریال

 4. انجام مراحل صدور ویزا توسط کارگزار دبی

 5. تحویل ویزا به صورت pdf به متقاضی


برسی امکان گرفتن ویزا به صورت شخصی

تمامی درخواست‌های ویزا در سایت جامع مهاجرت امارات ثبت می‌گردد. امکان ثبت نام در این سامانه برای اشخاص حقیقی وجود ندارد و فقط شرکت‌های ثبت شده و رسمی در امارات می‌توانند در خواست ویزا را ثبت نمایند.

کایت از طریق شرکت های رسمی کارگزاری دبی اقدام به اخذ ویزا می‌کند و مراحل ویزا از طریق مطمئن ترین روش ها پیگیری می‌نماید.


کایت از طریق شرکت های رسمی کارگزاری دبی اقدام به اخذ ویزا می‌کند و مراحل ویزا از طریق مطمئن ترین روش‌ها پیگیری می‌نماید.

قیمت ویزای دبی

ویزای دبی با توجه به نوع ویزا صادر شده، هزینه متفاوتی دارد که در جدول زیر می‌توانید لیست قیمت ویزا امارات را مشاهده بفرمایید.


 قیمت

نوع ویزا

310 درهم

14 روزه توریستی + بیمه

 340 درهم

30 روزه (یکبار ورود) + بیمه

 700 درهم

30 روزه (چندبار ورود) + بیمه

 700 درهم

3 ماهه (یکبار ورود) + بیمه

 1750 درهم

3 ماهه (چندبار ورود) + بیمه

 185 درهم

96 ساعته + بیمه

  150 درهم

48 ساعته + بیمه

برای مشاهده اطلاعات کامل‌ در مورد قیمت ویزای امارات، به صفحه "قیمت ویزای دبی" مراجعه نمایید.

فرم ویزای امارات

از آنجا که اطلاعات متقاضیان ویزا به صورت آنلاین در سامانه مهاجرت امارات ثبت می‌گردد، متقاضیان ویزا نیاز به دانلود و پر کردن فرم ویزا دبی ندارند ولی فرم زیر را باید پر کنند و در هنگام ورود به کشور امارات به کانتر مربوطه تحویل دهند.

فرم ویزای امارات

مدت زمان لازم برای صدور ویزا دبی

با توجه به نوع ویزا در خواستی، مدت زمان لازم برای صدور ویزا متفاوت است ولی معمولا در شرایط عادی، ویزا دبی بین 4 الی 7 روز کاری صادر می‌گردد.


تمدید ویزای دبی

به غیر از ویزای 48 ساعته و 96 ساعته دبی، بقیه انواع ویزای امارات قابل تمدید هستند که در زیر هزینه تمدید ویزا را مشاهده می کنید.هر ویزا را فقط می توان یکبار تمدید کرد و مدت اعتبار اقامت نیز به همان میزان اعتبار اقامت ویزای اصلی صادر شده است. برای تمدید ویزا نیاز به مدارک خاصی نیست.


 توجه 
 امکان تمدید ویزا فقط برای شرکت کارگزار درخواست دهنده ویزای اصلی وجود دارد و دیگر کارگزارها نمی‌توانند درخواست ویزای شرکت دیگری را تمدید کنند. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تمدید ویزای امارات یا دبی، به صفحه "تمدید ویزای دبی" مراجعه نمایید.

 قیمت

نوع ویزا

50 درهم

14 روزه توریستی + بیمه

50 درهم

14 روزه فوری + بیمه

1100 درهم

30 روزه (یکبار ورود) + بیمه

1100 درهم

30 روزه (چندبار ورود) + بیمه

2100 درهم

3 ماهه (یکبار ورود) + بیمه

2100 درهم

3 ماهه (چندبار ورود) + بیمه

غیرقابل تمدید

96 ساعته + بیمه

  غیرقابل تمدید

48 ساعته + بیمه


ریجکت شدن ویزای دبی


در گذشته نزدیک، درصد احتمال ریجکت شدن ویزای امارات از سوی این کشور، بسیار پایین بود و در مواردی که مسافر دارای تخلفی بود ویزا ریجکت می‌شد، ولی در حال حاضر امارات سخت‌گیری بیشتری برای صدور ویزا برای ایرانیان به خرج می‌دهد و احتمال ریجکت شدن ویزا بالا رفته است که بیشتر در پی روابط بین دو کشور است. دلایلی که ممکن است باعث ریجکت شدن درخواست ویزا مسافر شود، عبارتند از:

 • داشتن تخلف مسافر نظیر اقامت بیشتر از مدت اعتبار ویزا در گذشته
 • قرار داشتن مسافر در لیست ممنوع الورودی به امارات
 • درخواست ویزا برای آقایان مجرد کمتر از 50 سال سن که احتمال ریجکت شدن آن بالاست.

نمونه نامه ریجکت شدن ویزای دبی:

نمونه نامه ریجکت شدن ویزای دبی امارات

برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر بر روی تصویر کلیک کنید.


انواع ویزای امارات از نظر نوع کارکرد


انواع ویزای امارات عبارتند از:


ویزای توریستی: ویزای توریستی چنان که از نامش پیداست برای گردشگران و افرادی که به قصد تفریح به امارات سفر می‌کنند، صادر می‌گردد. از این رو، مدت زمان اعتبار این ویزا از 14 روز تا 90 روز متفاوت است. برای دریافت ویزای توریستی می‌توانید از طریق ایرلاین‌ها، هتل‌ها یا آژانس‌های گردشگری اقدام نمایید.

ویزای تحصیلی: اگر قصد تحصیل در یکی از دانشگاه‌ها یا مراکز آموزشی امارات را دارید، باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمایید. این نوع ویزا 5 ساله صادر می‌گردد و به فرد اجازه می‌دهد تا به همراه خانواده خود به کشور امارات مهاجرت کند.

ویزای کار: افرادی که به قصد کار و تجارت به امارات سفر می‌کنند باید ویزای کار این کشور را دریافت نمایند. این نوع ویزا 3 سال اعتبار دارد و مراحل آن از طریق شرکتی که شما را استخدام کرده است پیگیری می‌شود. فرد متقاضی با دریافت ویزای کار می‌تواند همسر و فرزندانش را نیز با خود به امارات ببرد.

ویزای درمانی: زمانی که فرد برای امور درمانی و پزشکی خود به یکی از بیمارستان‌های دولتی یا خصوصی امارات یا مراکز درمانی این کشور مراجعه می‌کند، ویزای درمانی صادر می‌گردد. تمامی مراحل ورود بیمار بر عهده موسسه درمانی موردنظر است. در این‌جا بیمار باید یک نامه‌ی تاییدیه از طرف یکی از بیمارستان‌های امارات تحویل دهد که در آن ضرورت نیاز به درمان فرد ذکر شده است. ویزای درمانی 90 روزه صادر می‌گردد و در صورت افزایش طول درمان، قابل تمدید است.

ویزای ترانزیتی: این ویزا تنها مختص حمل بار است و به دو صورت 48 ساعته و 96 ساعته برای درخواست‌کننده صادر می‌شود. ویزای ترانزیتی قابلیت تمدید ندارد و روز ورود و خروج نیز در مدت اعتبار ویزا محاسبه نمی‌گردد.

ویزای دورکاری امارات: این ویزا که توسط دولت امارات به تازگی معرفی شده، هنوز شروع به صادر شدن، نشده است. این ویزا برای افرادی که می‌خواهند در امارات زندگی کنند ولی به صورت دورکاری در کشور دیگری کار کنند، صادر خواهد شد. با این ویزا متقاضی می‌تواند به مدت یکسال در امارات اقامت داشته باشد. صدور این ویزا با توجه به شیوع کرونا طرح شده است و ممکن است بعد از رفع کامل این ویروس، شرایط ویزای دورکاری دبی، شامل تغییرات شود.

جریمه ویزای امارات


شرایط گرفتن ویزای امارات برای دختران مجرد


کشور امارات برای ورود دختران مجرد قوانین خاص خود را دارد و ویزا را نیز در چارچوب همان شرایط و قوانین صادر می‌کند. از این رو، بسیاری از دختران جوانی که قصد سفر به این کشور را دارند، با مشکل مواجه می‌شوند. شرایط گرفتن ویزای امارات برای دختران مجرد عبارت است از:

 • دختران مجرد زیر 40 سال برای سفر به امارات باید حتما همراه داشته باشند.
 • دخترانی که به صورت انفرادی سفر می‌کنند باید یک چک ضمانت بازگشت ارائه دهند.
 • دختران مجرد برای دریافت ویزای امارات باید بلیط رفت و برگشت خود را ارائه داده و هتل محل اقاماتشان نیز مشخص باشد.


شرایط گرفتن ویزای امارات برای دختران مجرد


آزمایشگاه‌های مجاز برای تست PCR سفر به امارات

برای مشاهده لیست آزمایشگاه‌های مجاز برای تست PCR سفر به امارات روی این لینک کلیک کنید.


سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد ویزا را در اینجا بخوانید.

بله شما می‌توانید هر نوع ویزای توریستی امارات را در صورت نداشتن تخلف اقامت غیرمجاز تمدید نمایید. مدت اقامتی که ویزا تمدید خواهد شد بسته به مدت اعتبار اقامت ویزای اصلی صادر شده خواهد بود. مثلا اگر شما دارای ویزای سه ماهه دبی بوده‌اید، می‌توانید برای مدت سه ماه دیگر نیز ویزایتان را تمدید نمایید.
برای پرداخت هزینه ویزا نیاز نیست حتما درهم به همراه داشته باشید. امکان پرداخت هم به صورت درهم و هم به صورت ریال وجود دارد. در ضمن با توجه به شرایط ناشی از شیوع کرونا پیشنهاد می‌دهیم از خدمات غیرحضوری کایت در زمینه ویزا استفاده نمایید.
خیر، با توجه به اینکه هزینه‌ پرداخت شده به کارگزاری و سفارت به کارت برگردانده نمی‌شود، امکان مسترد کردن هزینه ویزا وجود ندارد ولی کایت تمامی تلاش خود را خواهد کرد تا ریسک ریجکت شدن ویزا امارات را به حداقل رسانده و در مواردی که احتمال می‌دهیم ریسک ریجکت شدن ویزا بالاست، اقدام برای اخذ ویزا نخواهیم کرد.
بله. دبی برای ورود ایرانیان نیاز به ویزا دارد. در نظر داشته باشید دبی به تنهایی دارای ویزا نیست و شما برای ورود به دبی بایستی ویزای کشور امارات را اخذ نمایید.
خیر – امکان تبدیل ویزا دبی یک بار ورود (Single Entry UAE visa) به ویزای مولتی یا چندبار ورود (Multi Entry UAE visa) وجود ندارد.
بله . درست‌تر آن است که بگویم دبی به تنهایی دارای ویزا نیست و شما در اصل برای ویزای کشور امارات متحده عربی اقدام خواهید کرد، در نتیجه به تمام شهرهای دیگر امارات به جز دبی نیز می‌توانید سفر کنید.
خیر- ویزای امارات به صورت یک فایل برای شما ارسال می‌گردد. شما باید یک پرینت از این فایل تهیه کرده و در هنگام سفر به همراه داشته باشید.
دلایل متعددی برای ریجکت شدن ویزا وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به مخدوش بودن مدارک، تشابه اسمی با فردی که تحت تعقیب است، سابقه کیفری در سفر قبلی به امارات، ورود غیرقانونی به کشور امارات در گذشته و ... از جمله دلایل ریجکت شدن ویزا می‌باشند. علاوه بر این، اگر یک یا چند بار ویزای خود را دریافت کرده اما به امارات سفر نکرده باشید نیز امکان ریجکت ویزایتان وجود دارد. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که قبل از تمام شدن اعتبار ویزا باید امارات را ترک کنید یا ویزایتان را تمدید نمایید. در غیر این صورت ممکن است برای دریافن ویزا در سفرهای بعدی دچار مشکل شوید.
خیر- برای دریافت ویزای امارات نیاز به تاییدیه تمکن مالی نمی‌باشد.
انواع ویزای امارات تا 60 روز پس از صدور برای ورود به این کشور اعتبار دارد. ویزاهای 96 ساعته و 48 ساعته تا 30 روز پس از تاریخ صدور اعتبار دارند.
کشور امارات به سختی ویزای اقامت صادر می‌کند، اما اگر ویزای کار داشته باشید می‌توانید به همراه خانواده خود در این کشور اقامت داشته باشید که امکان تمدید آن نیز وجود دارد.
بله. البته با توجه به قوانین سخت‌گیرانه امارات، احتمال ریجکت شدن بالاست.

نظرات، تجربیات و سوالات

 • 1399/05/21

  سلام وقت بخیر،اگر مقیم امارات باشیم و یک سالی هست اومده باشیم ایران و به امارات نرفته باشیم ،الان مشمول جریمه میشویم یا نه واگر مشمول جریمه میشویم چقدر خواهد بود

 • 1400/01/17

  مردی 37 ساله هستم با یک فرزند و متاهل اما باید به تنهایی به امارات بروم ایا میشود

 • 1400/02/19

  سلام حدودن نزديك ١٣سال دارم براي تجارت ميام مجردبدون مشكل هميشه يك يادوروزويزام درومده زير٥٠سال هستم ويزابراي مادري بگيرم درميتدويزام

 • 1400/03/06

  با سلام من. ویزایی. اخذ کردم از یک دفتر آژانس هواپیمایی.. که ببنده کفتند یک ماهه یک بار ورود. است. اما کفتند زمان اتمام اعتبار. ۵۸روزه. یعنی. از زمان صدور. تنها ۳٠روز وقت ورود به. خاک دبی را دارم و 28روز هم اقامت در انجا.

 • 1400/09/18

  با سلام من 17 سالمه و میخوام به دبی مهاجرت کنم و قصد برگشت ندارم بهترین و بصرفه ترین راه بجز تحصیل کدومه اگه میشه بگید با تشکر

 • 1401/02/12

  سلام شما ویزا ترانزیت 96 ساعته هم اقدام میکنیم؟ اگه با شرکت هواپیمایی غیر اماراتی باشه امکان اخذ داره؟

 • 1401/06/10

  سلام اگه بخواییم با سن 30ساله بریم دبی پاسوردت بهمون میدن برای اقامت

 • 1401/06/10

  سلام اگه بخواییم با سن 30ساله بریم دبی پاسوردت بهمون میدن برای اقامت

 • 1401/06/31

  ببخشید خواستم بدونم برای یک مترجم زبان عربی به فارسي درسطح درجه 1 وسابقه كار داخل وخارج ازكشور بعنوان مترجم همراه شخصي ،تور،مترجم هتل.و غيره. به نظرتون امكان اقامت گرفتن یابهتر بگم کارمترجمی زبان عربی توامارات هست.یاخیر؟؟؟

امتیاز و نظرات

هنوز امتیازی ثبت نشده است.

نظر، تجربه و سوال خود را بنویسید.

با ثبت نظر خود در مورد این تور، به دیگر مسافران برای داشتن تجربه بهتر کمک کنید.

امتیاز و نظرات

هنوز امتیازی ثبت نشده است.
بستن

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید