ویزای یک ماه چند بار ورود به دبی

ویزای یک ماه دبی نیز تا 30 روز قابل تمدید است و دارنده  ویزا هر چند بار که بخواهد می تواند از امارات خارج شده و مجددا به این کشور وارد شود. هزینه صدور ویزای مولتی یک ماهه حدودا 2 برابر ویزای یک ماهه یک بار ورود است. شرایط گرفتن ویزای multi entry امارات متفاوت از ویزاهای دیگر نیست و پس از صدور ویزا، دارنده ویزا می تواند تا 58 روز از این ویزا برای ورود به کشور امارات استفاده نماید.


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 30 روز

 58 روز

845 درهم

30 روز چندبار ورود


ویزای 3 ماهه دبی (90 روزه امارات)

 اگر می خواهید بیشتر از 58 روز در امارات اقامت داشته باشید، می‌بایست برای ویزای 90 روزه دبی اقدام کنید. ویزای 3 ماه دبی هم به صورت سینگل (یکبار ورود) هم به صورت مولتی (چند بار ورود) قابل اخذ می‌باشد.

این ویزا نیز با هدف توریستی صادر می‌گردد ولی معمولا افراد به هدف تجارت درخواست این ویزا را می‌دهند. این نوع ویزا تا 2 ماه پس از صدور قابل استفاده است و 90 روز اعتبار اقامت دارد. ویزای 3 ماهه دبی را می‌توان با هزینه‌ای 2100 درهمی تمدید کرد.

ویزای 3ماهه مولتی دبی

ویزای چند بار ورود دبی با این که به قصد توریست از طرف سازمان مهاجرت امارات صادر می‌گردد، ولی معمولا ایرانیان که می خواهند به قصد تجارت به امارات سفر کنند این ویزا را درخواست می‌دهند . این نوع ویزا تا 3 ماه بیشتر قابل تمدید است و هزینه تمدید آن 2100 درهم است.


وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

قابل تمدید

 90 روز

 58 روز

2100 درهم

90 روز چندبار ورود


ویزای 5 ساله مولتی دبی

در اولین روز از سال 1400 شمسی، دولت امارات اعلام کرد برای رونق بیش از پیش حوزه توریست، ویزای 5 ساله مولتی را برای شهروندان تمامی کشورهای دنیا انجام صادر خواهد کرد. دارندگان ویزای 5 ساله امارات قادرند هر چند بار که بخواهند در طول 5 سال به امارات سفر کنند و هر دفعه به مدت 90 روز در امارات اقامت داشته باشند. ویزای مولتی جدید امارات راه را بیشتر برای افرادی باز خواهد کرد که قصدشان از سفر به امارات تجارت است. هنوز قیمت و مدارک مورد نیاز برای ویزای 5 ساله امارات از سوی دولت این کشور اعلام نشده است ولی با توجه به تاکید این دولت بر صدور این ویزا برای شهروندان تمامی کشورهای دنیا، باید انتظار داشت ایرانیان هم بتوانند همانند شهروندان دیگر کشورها دنیا، این ویزا را اخذ نمایند.

مدارک ویزای 5 ساله امارات

 • هنوز اعلام نشده است.

وضعیت تمدید

اعتبار اقامت

اعتبار ورود

قیمت

نوع ویزا

-

 90 روز برای هر بار ورود

5 سال

-

5 ساله مولتی


ویزای مولتی امارات - ویزای چندبار ورود دبی


برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد انواع ویزای دبی، هزینه‌ها، شرایط جدید کرونا و لیست مدارک، به صفحه "ویزای دبی" مراجعه نمایید.

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد ویزا را در اینجا بخوانید.

خیر، با توجه به این که هزینه پرداخت شده به اداره مهاجرت امارات و کارگزار ویزا، عودت داده نخواهد شد، در صورتی که ویزا ریجکت شود، هزینه‌ای عودت نخواهد داده شد. البته در نظر داشته باشید هزینه بیمه کرونا قابل استرداد است که بخش خیلی کمی از هزینه کلی پرداخت شده می‌باشد.
دفتر کایت در تهران پذیرای شماست ولی پیشنهاد می‌کنیم با توجه به شرایط ناشی از شیوع کرونا و همه گیری این ویروس، به صورت غیرحضوری با همکاران ما تماس برقرار کرده و مراحل اخذ ویزا را طی کنید. در نظر داشته باشید تمامی مدارک به صورت عکس از شما تحویل گرفته خواهد شد و نیاز به ارسال مدارک به صورت فیزیکی نیز نیست.
بله، از ویزای 1 و 3 ماهه امارات می‌توانید برای تجارت نیز استفاده کنید ولی در نظر داشته باشید، برپایی جلسات عمومی، همایش و ... نیاز به ویزای مخصوص به خود را دارد.
بله. محدودیت در صدور ویزای مولتی برای ایرانیان اعلام نشده است، ولی در نظر باشید با توجه به حساسیت بیشتر دولت امارات بر ویزاهای 1 و 3 ماهه مولتی و روابط موجود بین دو کشور، احتمال ریجکت شدن ویزا کم نیست.
تمامی ویزاهایی که برای ایرانیان صادر می‌گردد به صورت پی دی اف یا الکترونیکی (Evisa) هستند و ویزا به صورت یک فایل به متقاضی تحویل داده خواهد شد. در پاسپورت فقط مهر ورود و خروج در فرودگاه امارات ثبت خواهد شد.
شرایط گرفتن ویزای دبی به صورت چندبار ورود یا Multi Entry همان شرایط ویزای توریستی عادی امارات است. ویزا قابل صدور برای خانم‌های مجرد و متاهل بین 20 تا 50 سال، آقایان مجرد بالای 50 سال، آقایان متاهل بالای 35 سال، افراد زیر 18 سال به همراه یک همراه حائز شرایط خواهد بود. هزینه ویزا بر اساس مدت اقامت یک یا سه ماهه متفاوت است.
این نوع ویزا از نظر شرایط و مدارک هیچ فرقی باهم ندارند و فقط از نظر مدت اقامت و هزینه با هم متفاوت هستند. انتخاب با خود متقاضی است که بهتر است برای ویزای 1 ماهه اقدام کند و یا ویزای 3 ماهه.
برای پیگیری درخواست ویزا چندین راه وجود دارد. یکی از روش‌ها مراجعه به وبسایت https://smartservices.ica.gov.ae است که در صورت صادر شدن ویزا با وارد کردن اطلاعات پاسپورت می‌توانید وضعیت و تاریخ اعتبار ویزا را بررسی کنید. برای مشاهده کامل روش‌های پیگیری ویزای دبی، به صفحه "پیگیری ویزای دبی کایت" مراجعه نمایید.
محدودیتی برای ورود و خروج در ویزاهای مولتی امارات وجود ندارد و با داشتن ویزای چندبار ورود امارات، هر چندبار که بخواهید می‌توانید به این کشور وارد شوید.
هزینه ویزای یک ماهه مولتی دبی، برابر با 845 درهم امارات و ویزای سه ماهه مولتی دبی برابر با 2100 درهم است. در نظر داشته باشید می‌توانید هزینه ویزا را به درهم یا ریال به صورت حضوری و یا غیرحضوری پرداخت کنید.
معمولا در صورت تکمیل بودن مدارک مورد نیاز ویزا یک هفته زمان می‌برد تا ویزا صادر شود ولی با توجه به تعداد متقاضیان در انتظار اخذ ویزا، ممکن است این زمان کمتر یا بیشتر نیز شود.
بله با توجه به صدور ویزاهای کشور امارات به صورت الکترونیکی، امکان اخذ ویزا حتی برای افرادی که خارج از ایران زندگی می‌کنند نیز فراهم است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. در ضمن هزینه ویزا را می‌توانید از طریق کارت‌های اعتباری خارجی و یا واریز به حساب‌های داخل ایران انجام دهید.
مدارک مورد نیاز ویزای 1 و 3 ماهه مولتی دبی عبارتند از: اسکن شناسنامه صفحه اول و دوم، اسکن عکس پرسنلی، اسکن کارت ملی، اسکن پاسپورت، رزرو بلیط و واچر هتل هستند. البته بلیط هواپیما به مقصد امارات و واچر هتل همیشه ضروری نیست ولی در صورت لزوم ممکن است نیاز شود تا این مدارک نیز بارگزاری شوند.
خیر. نیاز به هیچگونه ضمانتی از سوی متقاضی اخذ ویزا نیست.
خیر. با توجه به این که اداره مهاجرت امارات تصمیم می‌گیرد ویزای کدام متقاضی صادر شود و کدام متقاضی ریجکت و ما به عنوان یک درخواست دهنده در این پروسه حضور داریم، امکان تضمین دادن در صدور ویزا را نداریم. می‌توان گفت هیچ آژانسی امکان تضمین دادن صدور ویزا را ندارد و در صورت تضمین دادن، به دور از واقعیت خواهد بود. کایت این تضمین را به شما خواهد داد که با معتبرترین کارگزارها و اسپانسرهای حاضر در امارات برای اخذ ویزا همکاری کند و تمامی تلاش خود را برای اخذ ویزا انجام دهد. ما در کایت در صورتی که متوجه شویم ریسک صادر شدن ویزا برای یک متقاضی بالاست، این موضوع را اطلاع داده و از انجام درخواست ویزا خودداری خواهیم کرد.
بله. شما می‌توانید ویزای 1 ماهه را تا یک ماه دیگر و ویزای 3 ماهه مولتی را تا 3 ماه دیگر تمدید کنید. در نظر داشته باشید چند روز قبل از به اتمام رسیدن مدت اعتبار ویزا نسبت به تمدید اقدام کنید تا متحمل جریمه نشوید. تمدید ویزا فقط از طریق آژانس درخواست دهنده ویزای اصلی قابل انجام است و آژانس‌های دیگر امکان تمدید ویزا را نخواهند داشت. هزینه تمدید ویزا در صفحه ویزای دبی به طور کامل آورده شده است.
متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی در مورد شرایط و هزینه‌های ویزای 5 ساله دبی امارات از سوی دولت امارات منتشر نشده و مشخص نیست این کشور چه زمانی شروع به صدور این نوع از ویزا کشور امارات کند. با فالو کردن پیج اینستاگرام کایت، می‌توانید از آخرین اخبار در مورد ویزای امارات مطلع شوید.

نظرات، تجربیات و سوالات

ارسال پیام
 • بهرام میرکاظم 1400/03/03

  من ویزا مولتی گرفتم16/3/2021تا۱۴/۵/۲۰۲۱تاریخ خورده یکبار ورود کردم ۱۴/۵/۲۰۲۱خروج داشتم این ویزا اعتبار داره یا باید دو باره اقدام کنم

 • ويزاي ٣ ماهه 1400/04/24

  سلام اگر ويزا ٣ ماهه دريافت كنيم امكان زدن واكسن براي من فراهم ميشه در امارات . ممنونم از شما

 • اجاره خانه 1400/05/05

  سلام . با ویزای ۳ ماهه میشه خونه اجاره کرد ؟

 • ویزا مولتی 1400/05/13

  سلام ویزای ۳ ماه مولتی با کفیل قیمتش چقدر میشه

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام