تورهای هندوستان

سفر به هند


کشور زیبای هندوستان به پایتختی دهلی در جنوب آسیا قرارگرفته است. سفر به هند شبیه هیچ سفر دیگری نیست. یکی ازبهترین راه های سفربه هند استفاده ازتور های هند است. شما می توانید بامراجعه به سایت کایت لیستی از متنوع ترین تور ها باقیمت وخدمات مختلف بهره مند شوید. تور هند بی شک یکی از هیجان انگیز ترین و به یاد ماندنی ترین سفر های عمر هر گردشگری خواهد بود. برای دریافت مشاوره برای تور هند با کارشناسان کایت تماس بگیرید. کایت به شما کمک می کند تا بهرین محل اقامت و وسیله رفت وآمد باکمترین هزینه را پیداکنید.

جاذبه های گردشگری هند


هنددومین کشور پرجمعیت و بزرگ جهان است. حتی اگر هزاران بار هم به این کشور سفر کنید، باز هم چیزی برای شگفت‌زده کردن‌ شما دارد. در این کشور زیبا و پهناور، قوم‌ها و نژادهای گوناگون با فرهنگ‌ها و ادیان متفاوت در کنار هم زندگی می‌کنند. که با بیش از ۲۰۰ زبان مختلف صحبت می‌کنند. به علت تعدد مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری هند، برنامه ریزی در مدیریت زمان و هزینه در هند بسیار سخت می باشد. دهلی نو پایتخت هند است.

:ازجاذبه های گردشگری هند مکان های زیر را می توان نام برد 

....کاخ هوا محل ، جزیره هولاک ، پارک ملی بنداوگر،  نمایشگاه شتر پوشکار،  معبد راناکپور، منار قطب وراهنمای خرید تور هند

نگران نباشید ما در اینجا تنها منتخبی از تورهای دهلی را قرار داده ایم ، این شما هستید که با جستجو می توانید تورمورد نظرخودرا انتخاب کنید. همچنین زمان و مدت اقامت و هتل و حتی پرواز و سایر خدمات تور از جمله گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه را نیزانتخاب کنید، وبرای کسب اطلاعات بیشترمی توانید باکارشناسان ما تماس بگیرید.

چرا تور هند را ازکایت بخریم ؟

طبیعت هند بسیار متنوع است از جنگل‌های انبوه میزبان هزاران ببر گرفته تا صحراهای یخ‌ زده‌ی هیمالیا. اما در اولین سفر خود به هند، بازدید از مثلث طلایی هند یعنی دهلی، آگرا و جایپور را در برنامه‌ی خود قرار دهید تا گوشه‌ای از جاذبه‌های بی‌پایان هند را تماشا کنید. در کایت ما تلاشمان را میکنیم تا بهترین تور و خدمات را با ارزان ترین قیمت برای شما مهیا کنیم. خدمات در کایت  شامل خرید بلیط هواپیما از همه ایرلاین های داخلی و خارجی، رزرو هتل از بیش از 1.400.000 هتل در سراسر دنیا، می باشد.


نظرات، تجربیات و سوالات

ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام