تور تایلند | تور بانکوک، پاتایا، پوکت تایلند

تاج تراول


سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

ویزای تایلند بر روی تمامی تورها ارائه می‌شود و هزینه صدور این ویزا حدود 40 یورو می‌باشد.
بهتر است که با خودتان دلار ببرید و در یکی از صرافی‌های این کشور، پول خود را به بت تبدیل کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفر و در حین سفر در همان اولین صرافی پول خود را تبدیل نکنید و به دنبال بهترین صرافی‌های تایلند باشید.
با وجود نزدیکی جغرافیا و فرهنگ این دو کشور، هر کدام از این کشورها، سبک سفر متفاوتی دارند و تایلند تفریحات مجردی بیشتری دارد، در صورتی که مالزی بیشتر برای سفر خانوادگی مناسب است. از نظر قیمتی، بین تور مالزی و تور تایلند تفاوت چندانی نیست.
این مورد بستگی به سلیقه و علایق شما در طول سفر دارد. هرکدام از شهرهای تایلند به قدری جاذبه دارند که می‌توانند یک هفته کامل را به خود اختصاص دهند. اگر برای بار اول است که می‌خواهید به تایلند سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم به یکی از شهرهای تایلند سفر کنید و تورهای ترکیبی تایلند را در سفر دومتان به تایلند تجربه کنید.
اگر قصد سفر به تایلند با تور را دارید، برای گرفتن ویزا تایلند فقط کافیست تا مدارک معرفی شده را برای کایت ارسال کنید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان کایت مراحل اخذ ویزا صورت گیرد. در صورتی که قصد دارید بدون تور به این کشور سفر کنید، باید پس از تماس با سفارت تایلند در تهران و اطلاع از مدارک مورد نیاز اعلامی توسط سفارت، این مدارک را به صورت حضوری تحویل سفارت دهید. پس از تحویل سفارت در صورت قبول شدن ویزای شما، باید پس از حدود 5 تا 7 روز، دوباره به سفارت مراجعه کرده و ویزای خود را تحویل بگیرید. سفارت تایلند فقط مدارک را تحویل می‌گیرد و نیاز به مصاحبه حضوری نیست.
تور تایلند معمولا با پرواز ماهان به شهر بانکوک انجام می‌شود ولی در صورت تمایل می‌توانید از پرواز هواپیمایی‌های خارجی هم استفاده نمایید که مبلغ تور را به شدت افزایش می‌دهند. برای تورهای ترکیبی، ترانسفر از بانکوک به پوکت یا پاتایا یا شهرهای دیگر از طریق اتوبوس یا پرواز داخلی انجام می‌گردد.
خدمات تور تایلند بسته به تور و تامین کننده تور، متفاوت است. برای دیدن خدمات هر تور به صفحه جزئیات تور مراجعه کنید ولی خدماتی که تقریبا به صورت مشترک در تمامی تورهای تایلند ارائه می‌شوند، عبارتند از، بلیط و هتل، ترانسفر رفت و برگشت، سیم کارت، تورلیدر، ترانسفر بین شهری برای تورهای ترکیبی و بیمه مسافرتی.
بله. تورهای ترکیبی تایلند نظیر پوکت پاتایا هم ارائه می‌گردد که می‌توانید در صفحه مخصوص هر تور، اطلاعات تکمیلی را مشاهده فرمایید.
قیمت تورهای تایلند با توجه به فاکتورهایی مثل زمان مسافرت، مدت اقامت، نوع هتل، خدمات تور، شرکت هواپیمایی و ... مشخص می‌شود و دارای قیمت ثابت نیست. برای مشاهده قیمت دقیق هر تور، از کادر جستوجوی تور، اقدام به جستوجوی تور مورد نظرتان کنید و یا به صفحه جزئیات تور مراجعه فرمایید.
تایلند انواع مختلف جاذبه‌ها و مکان‌های توریستی را داراست که بیشتر آن‌ها برای خانواده هم مناسب است ولی در بعضی از مکان‌های خاص هر شهر، سفر مجردی بهتر است.
هزینه‌های تور تایلند که بر اساس زمان متفاوت است و می‌توانید در صفحه جزئیات هر تور مشاهده بفرمایید ولی هزینه‌های در طول سفر، تقریبا همانند ترکیه یا مالزی است و واحد رسمی پول تایلند، بت می‌باشد. شما برای خرید یک همبرگر به همراه نوشابه و سیب زمینی حدود 50 هزارتومان باید هزینه کنید. خرید آب معدنی حدود 10 تا 15 هزارتومان هزینه دارد.
خیر. در اکثر مواقع پرواز مستقیم به پوکت از تهران وجود ندارد و باید از پرواز بانکوک استفاده کرد ولی در بعضی از زمان‌های خاص نظیر عید نوروز، ممکن است هواپیمایی ماهان، پرواز مستقیم به پوکت نیز ارائه کند.

نظرات

نظر، تجربه و سوال خود را بنویسید.

با ثبت نظر خود در مورد این تور، به دیگر مسافران برای داشتن تجربه بهتر کمک کنید.

نظرات

بستن

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

مشاوره تلفنی
02175097700