تور آنتالیا هتل LAREN FAMILY

خدمات هتل LAREN FAMILY

معرفی هتل LAREN FAMILY


یکی از هتل‌های خانوادگی آنتالیا هتل ۳ ستاره‌ی لارِن فَمیلی است که در منطقه‌ای خوش آب و هوا قرار گرفته است. این هتل دارای امکانات مناسب برای افرادی است که قصد دارند به صورت خانوادگی به آنتالیا سفر کنند و از اقامت در مکانی آرام لذت ببرند. برای رزرو تور آنتالیای هتل لارن فمیلی می‌توانید از تمام شهرهای ایران اقدام کنید، امکان خرید این تور به صورت اینترنتی فراهم شده و می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز آن را خریداری نمایید. تور آنتالیا با هتل لارن فمیلی را می‌توانید به صورت قسطی بخرید، همچنین می‌توانید اطلاعات تور را مانند تعداد روزهای اقامت، نوع اتاق و... خودتان شخصا تعیین نمایید. عواملی که بر قیمت تور هتل لارن فمیلی آنتالیا تاثیر دارند عبارتند از: تاریخ برگزاری تور، نوع اتاق و خدمات آن،‌ تعداد روهای اقامت و...، البته در زمان‌های شلوغی یعنی های سیزن قیمت این تور مانند تمام تورها افزایش پیدا می‌کند. هتل لارن فمیلی یک هتل خانوادگی است که با برخورداری از امکاناتی از قبیل باشگاه ورزشی، رستوران، اسپا،‌ صرافی و... آماده است تا از میهمانان خود به بهترین شکل پذیرایی نماید.

معرفی اتاق‌های هتل لارن فمیلی آنتالیا

هتل لارن فمیلی آنتالیا دارای ۵۹ واحد اقامتی در انواع زیر است:

  • اتاق ۲ تخته که دارای یک تخت ۲ نفره یا ۲ تخت تک نفره است و برخی بالکن دارند اما برخی دیگر ندارند.
  • اتاق ۳ تخته که یک تخت ۲ نفره و یک تخت تک نفره دارد، این اتاق‌ها دارای بالکن هستند.
  • اتاق ۴ تخته با یک تخت ۲ نفره و ۲ تخت تک نفره، این اتاق‌ها بالکن ندارند.
  • سوئیت تک خواب که دارای یک تخت ۲ نفره در اتاق و ۳ تخت تک نفره در نشیمن است.
  • اتاق خانواده که در واقع ۲ اتاق است که با یک در به هم متصل شده‌اند.آدرس هتل LAREN FAMILY

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

شرایط برای تضمین قیمت تورها در کایت وجود ندارد، زیرا تورهای کایت بسیار متعدد، با تنوع بالای خدمات و قیمت‌های متفاوت هستند، از این رو نمی‌توان قیمت دقیقی را برای تورها ضمانت کرد. اما اطمینان داشته باشید که تمام تلاش کارشناسان ما بر این است که تورهایی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را به شما ارائه دهند.
در بعضی از تورها فقط خدمات رایگان هتل‌ها ارائه می‌شود اما برای بعضی دیگر خدمات بیشتری در نظر گرفته شده است. در مورد اینکه در هر تور چه خدماتی ارائه شود، مسئولان تور تصمیم می‌گیرند،‌ در قسمت خدمات تور در همین صفحه می‌توانید فهرستی از اتاق‌های مختلف و خدمات آن‌ها را مشاهده کنید.
اگر بخواهید بدانید که چه اتاقی را برای تور رزرو کنید، باید به سلیقه‌اتان دقت کنید، زیرا انتخاب اتاق کاملا سلیقه‌ای است و هر فرد باید با توجه به نظر و توقعاتی که از خدمات اتاق دارد به رزرو اتاق مورد نظر خود اقدام نماید.
 قیمت هر تور از روی فاکتورهایی مانند نوع هتل، ‌زمان برگزاری تور،‌ تعداد روزهای اقامت و... تعیین می‌شود، هر کدام از این موارد که تغییر کنند قیمت تور نیز تغییر خواهد کرد. برای آگاهی از قیمت دقیق هر تور می‌توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 بعضی از تورها تنها وعده‌ی صبحانه دارند و برخی دیگر تمام وعده‌های غذایی را ارائه می‌دهند، اینکه برای هر اتاق چه وعده‌های غذایی در نظر گرفته شود، به تصمیمی بستگی دارد که مسئولان هتل در مورد این موضوع می‌گیرند. اگر به صفحه‌ی‌ معرفی اتاق‌ها مراجعه کنید می‌توانید ببینید که هر اتاق چه خدماتی از جمله وعده‌های غذایی را دارد، به این موضوع دقت کنید که کایت تنها وعده‌های غذایی را که به وسیله‌ی تور ارائه می‌شود پشتیبانی می‌نماید.
تورهای کایت با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت ارائه می‌شوند، برای کاربران کایت پشتیبانی 24 ساعته وجود دارد، مسافران در بهترین هتل‌های ایرانی و خارجی اقامت می‌کنند، کاربران می‌توانند تورها را به صورت قسطی و شخصی سازی شده خریداری نمایند و... .
 امکان خرید تورها به صورت شخصی سازی شده در کایت فراهم شده است، به این معنی که فرد می‌تواند اطلاعات تور مانند تعداد روزهای اقامت، نوع هتل، خدمات اتاق و... را انتخاب کرده و از ما توری با آن مشخصات بخواهد.
 کارشناسان کایت شرایطی را فراهم کرده‌اند که کاربران می‌توانند تمام تورهای داخلی و خارجی کایت را به صورت اقساطی خریداری کنند.
 برای رزرو تورهای کایت 3 راه دارید: یا به صورت حضوری به کایت مراجعه کرده و تور مورد نظرتان را رزرو کنید، یا با کارشناسان ما با تلفن تماس بگیرید و توری که در نظر دارید رزرو کنید و یا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین تور خود را خریداری نمایید. (امکان رزرو آنلاین تورها، برای برخی از تورهای کایت از جمله تور آنتالیای هتل لارن فمیلی فراهم شده است).
 زمانی که می‌خواهند پرواز تور آنتالیا را انتخاب کنند، به زمان مورد نظر مسافر برای سفر دقت می‌کنند، از میان پروازهایی که در زمان مد نظر مسافر انجام شوند، یکی به عنوان پرواز تور آنتالیا انتخاب می‌گردد.
تورها در تاریخی برگزار می‌شوند که مسافر قصد دارد به سفر برود، یعنی هر تور در زمانی که مسافر برای سفر در نظر گرفته انجام می‌گیرد، مگر اینکه مورد خاصی مثل محدودیت‌های کرونایی شرایط را تغییر دهد. دقت داشته باشید قیمت یک تور ممکن است در زمان‌های مختلف متفاوت باشد.