درگاه پرداخت اعتباری ایزی‌پی

جهت انجام خرید اعتباری یا اقساطی، کاربر پس از تکمیل سبد خرید، و در مرحله پرداخت، درگاه پرداخت اعتباری ایزی‌پی را انتخاب می‌کند.

دانلود اپلیکیشن ایزی‌پی

خرید اقساطی

امکان خرید تمامی محصولات موجود در سایت به صورت اقساطی، با دریافت اعتبار غیر حضوری، بدون ضامن، بدون پیش‌پرداخت، با استفاده از یک برگ چک، و تنها با پرداخت کارمزد 2 درصد در ماه است.

توضیحات بیش‌تر

اعتبار خرید

کاربر می‌تواند با استفاده از اعتباری تا سقف پنج میلیون تومان، محصولات مورد نیازش را خریداری کند. یک ماه بعد، مبالغی که خریداری کرده است را با ایزی‌پی تسویه کرده و دوباره اعتبارش شارژ می‌شود. اعتبار خرید ایزی‌پی بدون کارمزد بوده و دریافت آن به‌صورت غیر حضوری انجام می‌شود.‌

توضیحات بیش‌تر
اعتبار خرید

مراحل ثبت نام

ثبت نام و عقد قرارداد

ارجاع به سیستم اعتبارسنجی

تایید نهایی و تخصیص اعتبار

روش استفاده

در روش خرید حضوری، ابتدا ایزی‌پی را نصب و سپس به فروشگاه مراجعه می‌کنیم . حالا کافی است بارکدی که در کنار صندوق فروشگاه قرار دارد را درون اپلیکیشن ایزی‌پی اسکن کنیم.

در روش خرید آنلاین، پس از انتخاب درگاه ایزی‌پی، ابتدا با شماره موبایلی که به اسم خودمان است وارد ایزی‌پی می‌شویم، سپس پرونده خرید اقساطی یا اعتباری‌مان را ایجاد کرده و خریدمان را تکمیل می‌کنیم. ایزی‌پی دوباره ما را به سایت فروشگاه متصل نموده و خریدمان را نهایی می‌کند.