تور کیش هتل گاردنیا از همه شهرها ویژه نوروز 1401

0

خدمات هتل گاردنیا

  • دربان
  • پارکینگ رایگان
  • اینترنت بی سیم رایگان
  • رستوران

معرفی هتل گاردنیا

هتل لوتوس کیش یکی از هتل‌های 3 ستاره و قدیمی جزیره‌ی کیش است که در سال 1380 ساخته و در سال 1390 بازسازی شد. این هتل در نقطه‌ای از جزیره‌ی کیش قرار گرفته که به مراکز تجاری مانند مرکز خرید مرجان و پردیس 1 و 2 و همچنین مراکز تفریحی همچون پارک ساحلی سیمرغ، پارک دلفین‌ها و اسکله‌ی تفریحی بسیار نزدیک است. از این نظر تورهای کیشِ هتل لوتوس طرفداران بسیاری دارد. ضمن اینکه این هتل با معماری برگرفته از تخت جمشید و قیمت‌هایی که با توجه به کیفیت آن بسیار مناسب هستند،‌ توانسته در میان تورهای کیش محبوبیت بالایی کسب نماید. محوطه‌ی اطراف هتل لوتوس با ۱۲۰۰ متر مربع مساحت و درخت‌های نخل بلند یکی از نقاط قوت این هتل محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت تور کیش هتل لوتوس،‌ به لیست تورهای کیش هتل لوتوس در بالای صفحه مراجعه کنید، فقط در نظر داشته باشید که ممکن است قیمت‌ها که به مواردی همچون زمان برگزاری تور،‌ تامین کننده‌ی تور،‌ خدمات تور و... بستگی دارند،‌ با تغییر موارد گفته شده کمی تغییر کنند. شما می‌توانید از هر نقطه از ایران اقدام به خرید تور کیش هتل لوتوس کنید و به روش‌های حضوری،‌ تلفنی و آنلاین این تور را خریداری نمایید. امکان شخصی سازی تور کیش هتل لوتوس و همینطور امکان خرید اقساطی آن در کایت فراهم شده است. هتل لوتوس کیش در ۳ طبقه، با ۷۲ واحد اقامتی،‌ رستوران،‌ کافی شاپ، ‌ترانسفر فرودگاهی و بسیاری فاکتورهای دیگر، آماده است تا اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند.

معرفی اتاق‌های هتل لوتوس کیش

هتل لوتوس کیش دارای 72 اتاق است که در طبقات همکف تا دوم قرار دارند، این اتاق‌ها خصوصیاتی دارند که در ادامه به توضیح هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

  • اتاق‌های 2 تخته‌ی لوتوس: اتاق‌های 2 تخته‌ی هتل لوتوس دارای یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تک نفره هستند و همراه با وعده‌های صبحانه و ناهار می‌باشند.

  • اتاق‌های 3 تخته‌ی لوتوس: اتاق‌های ۳ تخته‌ی هتل لوتوس یا ۱تخت ۲ نفره و یک تخت تک نفره یا ۳ تخت تک نفره دارند. این اتاق‌ها وعده‌های صبحانه و ناهار داشته و سرویس اضافه ندارند.

  • اتاق‌های 4 تخته‌ی لوتوس: هتل لوتوس اتاق‌های 4 تخته‌ای دارد که برخی دارای یک تخت 2 نفره و 2 تخت تک نفره و برخی دیگر دارای 4 تخت تک نفره هستند. صبحانه و ناهار روی این اتاق‌ها بوده و سرویس اضافه ندارند.

  • اتاق‌های 5 تخته‌ی لوتوس: اتاق‌های 5 تخته‌ی هتل لوتوس از سایر اتاق‌ها بزرگ‌تر بوده و دارای وعده‌های صبحانه و ناهار می‌باشند. این اتاق‌ها یک تخت 2 نفره و 3 تخت تک نفره داشته و قابلیت افزودن سرویس اضافه را ندارند.