تور چابهار هتل شاهان از همه شهرها ویژه بهار 1401

خدمات هتل شاهان

 • صندوق امانات
 • آسانسور
 • اتاق خانواده
 • میز جلو 24 ساعته

معرفی هتل شاهان


از جمله هتل‌های ۴ ستاره و نوساز چابهار هتل شاهان است که در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی قرار دارد، این هتل در سال ۱۳۹۶ افتتاح شد و به دلیل برخورداری از مزایای فراوان، مسافران تور چابهار علاقه‌ی زیادی به اقامت در آن دارند. یکی از مزایای هتل شاهان نزدیک بودن آن به دریا و ساحل و در حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی است. مزیت دیگر این هتل این است که به مراکز خرید و بازارهای سنتی چابهار نیز نزدیک است، ضمن اینکه فاصله‌ی آن تا جاذبه‌های گردشگری این بندر مثل کوه‌های مریخی و درخت انجیر معابد نیز بسیار کم است. برای رزرو تور چابهار هتل شاهان می‌توانید از ۳ روش حضوری، تلفنی و آنلاین استفاده کنید، همچنین امکان رزرو این تور از هر نقطه‌ی ایران وجود دارد و کارشناسان ما شرایط خرید اقساطی تور چابهار هتل شاهان را مثل همه‌ی تورهای کایت فراهم کرده‌اند. قیمت تور چابهار هتل شاهان از عوامل مختلفی مانند تاریخ برگزاری تور، خدمات تور، تامین کننده‌ی تور و... اثر می‌پذیرد، شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت تورها به قسمت خدمات تور در بالای همین صفحه مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. هتل شاهان چابهار ۹۳ باب واحد اقامتی و امکاناتی از جمله رستوران، ‌چایخانه‌ی سنتی، کافی شاپ، سالن کنفرانس و... دارد و پرسنل این هتل تلاش می‌کنند تا بهترین و راحت‌ترین اقامت را برای مسافران تور چابهار فراهم کنند.

معرفی اتاق‌های هتل شاهان چابهار

هتل شاهان چابهار 2 طبقه و 93 باب واحد قامتی دارد که با ویژگی‌های مخصوص به خود آماده‌ی پذیرایی از مسافران گرامی می‌باشند:

 • اتاق 1 تخته‌ی شاهان: اتاق‌های 1 تخته‌ی هتل شاهان چابهار دارای 1 تخت تک نفره هستند و قابلیت افزودن سرویس اضافه ندارند.

 • اتاق 2 تخته‌ی شاهان: در برخی از اتاق‌های 2 تخته‌ی هتل شاهان یک تخت 2 نفره و در برخی دیگر 2 تخت تک نفره قرار دارد، این اتاق‌ها سرویس اضافه ندارند.

 • اتاق 3 تخته‌ی شاهان: اتاق‌های 3 تخته‌ی هتل شاهان در طبقه‌ی همکف قرار دارند، این اتاق‌ها یا 3 تخت تک نفره دارند یا یک تخت 2 نفره به همراه یک تخت تک نفره. در اتاق‌های 3 تخته‌ی هتل شایان نیز سرویس اضافه وجود ندارد.

 • سوئیت برای 2 نفر: در سوئیت‌های 2 نفره‌ی هتل شاهان یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تک نفره قرار دارد، این سوئیت‌ها نیز فاقد سرویس اضافه هستند.

 • سوئیت برای 3 نفر: سرویس خواب سوئیت‌های 3 نفره‌ی هتل شاهان به 2 صورت است: این سوئیت‌ها یا یک تخت 2 نفره و یک تخت تک نفره دارند یا 3 تخت تک نفره، همچنین نمی‌توان سرویس اضافه برای آن‌ها در نظر گرفت.
 • سوئیت برای 4 نفر: سوئیت‌های 4 نفره‌ی هتل شاهان دارای یک تخت 2 نفره و 2 تخت تک نفره یا 4 تخت تک نفره هستند، این سوئیت‌ها نیز سرویس اضافه ندارند.

 • سوئیت برای 5 نفر: یک تخت 2 نفره و 3 تخت تک نفره یا 5 تخت تک نفره سرویس خواب سوئیت‌های 5 نفره‌ی شاهان را تشکیل می‌دهند، این سوئیت‌ها نیز سرویس اضافه ندارند.

 • سوئیت برای 6 نفر: در سوئیت‌های ۶ نفره‌ی هتل شاهان یا ۶ تخت تک نفره قرار دارد یا یک تخت ۲ نفره به همراه ۴ تخت تک نفره، برای این سو‌ئیت‌ها نیز نمی‌توان سرویس اضافه در نظر گرفت.

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 امکان ارائه‌ی صبحانه، ناهار و شام از جمله مواردی است که به وسیله‌ی هتل تعیین می‌گردد، اگر هتل این امکان را فراهم کرده باشد کایت نیز آن را پوشش می‌دهد. ما نمی‌توانیم امکانی که از طرف هتل ارائه نشده را فراهم کنیم، امکانات و خدمات اتاق‌های مختلف در صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها موجود و برای شما قابل مشاهده است.
 خرید تورهای مختلف از کایت امتیازهای فراوانی دارد، مانند پشتیبانی به صورت 24 ساعته، ارائه‌ی بالاترین کیفیت با پایین‌ترین قیمت، همکاری با تامین کنندگان معتبر، ارائه‌ی خدمت در بیشتر هتل‌های داخل و خارج از ایران، ایجاد شرایط خرید اقساطی تورها و... .
زمان برگزاری تور بر اساس زمانی که مسافر درخواست می‌دهد تنظیم می‌گردد، مگر اینکه محدودیت خاصی همچون محدودیت‌های کرونایی شرایط را تغییر دهد. نکته‌ی مهم این است که قیمت یک تور در یک بازه‌ی زمانی مشخص، مخصوص آن زمان است و در صورت تغییر زمان ممکن است قیمت‌ها نیز کمی تغییر یابد.
با توجه به زمان مورد نظر مسافر، نوع و زمان پرواز تور تعیین می‌شود، به این معنی که پس از مشخص شدن زمانی که مسافر قصد دارد در آن به سفر برود، پروازهایی که در آن زمان انجام می‌شوند نیز مشخص شده و یکی انتخاب می‌شود.
 انتخاب اتاق به عواملی همچون تعداد مسافران، سلیقه‌ی آن‌ها و خدماتی که از اتاق انتظار دارند بستگی دارد، بنابراین شما می‌توانید با توجه به این موارد اتاق مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 تورهای کایت را از طریق 3 روش می‌توان رزرو نمود: اول مراجعه‌ی حضوری به کایت و رزرو تور مورد نظر، دوم تماس تلفنی با کارشناسان کایت و رزرو تور مورد نظر و سوم رزرو آنلاین از طریق اینترنت که البته امکان آن برای برخی تورها فراهم شده است.
 آژانس‌های مختلف برای تورهای گوناگون خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند، برای مثال ممکن است یک آژانس علاوه بر خدمات رایگان یک هتل، خدمات دیگری را نیز برای کاربران خود در نظرگرفته باشد. در صورتی که تمایل دارید از خدمات تورهای مختلف آگاه شده و هتل و اتاق مد نظرتان را انتخاب نمایید، می‌توانید به قسمت خدمات تور در همین صفحه مراجعه کنید.
 کایت شرایطی را فراهم کرده که امکان خرید همه‌ی تورهای داخلی و خارجی آن به صورت اقساطی مهیا شده است.
 امکان ارائه‌ی قیمت دقیق تورها وجود ندارد، چرا که ممکن است قیمت‌ها با توجه به مواردی از جمله آژانسی که تور را تامین می‌کند، زمانی که تور اجرا می‌شود، کیفیت و خدماتی که آژانس ارائه می‌دهد و... تغییر پیدا کنند. البته ما قیمت‌ها را به صورت مداوم به روز می‌کنیم، اما برای اینکه از قیمت دقیق هر تور مطلع شوید می‌توانید با ما تماس بگیرید.
 با توجه به اینکه چندین آژانس مسافرتی تورهای خود را روی سایت کایت باز نموده و هر آژانس کیفیت و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد، پس تورهای گوناگون قیمت‌های متفاوتی دارند. بنابراین ما قیمت تورها را به صورت دقیق ضمانت نمی‌کنیم، اما این موضوع را ضمانت می‌کنیم که همه‌ی تلاشمان این است که بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به شما ارائه دهیم. به طوری که اگر توری با کیفیت تورهای ما و با قیمتی کمتر در آژانسی دیگر مشاهده کردید می‌توانید به ما اطلاع داده و از ما توری با قیمت مورد نظر خود را درخواست نمایید.
 شخصی سازی تورها برای مسافر از جمله قابلیت‌های کایت است و معنای آن فراهم کردن توری با مشخصات و ویژگی‌های درخواستی و مور علاقه‌ی مسافر می‌باشد.