تور چابهار هتل آدین از همه شهرها

اقساطی
قیمت دو تخته
قیمت یک تخته
کودک با تخت
کودک بدون تخت
قیمت دو تخته
قیمت یک تخته
کودک با تخت
کودک بدون تخت
قیمت دو تخته
قیمت یک تخته
کودک با تخت
کودک بدون تخت
شماره تور: 697
وسیله نقلیه: هواپیما
تاریخ شروع اعتبار: 07 خرداد
تاریخ پایان اعتبار: 31 خرداد
مدت تور: 2 شب
مبدا: تهران
مقصد: چابهار
قابلیت اقساطی: دارد
اقساطی
قیمت دو تخته
قیمت یک تخته
کودک با تخت
کودک بدون تخت
قیمت دو تخته
قیمت یک تخته
کودک با تخت
کودک بدون تخت
قیمت دو تخته
قیمت یک تخته
کودک با تخت
کودک بدون تخت
شماره تور: 444
وسیله نقلیه: هواپیما
تاریخ شروع اعتبار: 07 خرداد
تاریخ پایان اعتبار: 31 خرداد
مدت تور: 3 شب
مبدا: تهران
مقصد: چابهار
قابلیت اقساطی: دارد
2

خدمات هتل آذین

  • صندوق امانات
  • پارکینگ رایگان
  • آسانسور
  • اینترنت بی سیم رایگان

معرفی هتل آذین

هتل آذین چابهار در آذر ماه سال ۱۳۹۶ در این شهر بندری آغاز به کار کرد، این هتل هتلی ۳ ستاره و کوچک است که از امکانات خوبی برخوردار می‌باشد، اما مهم‌ترین مزیت آن نزدیک بود به ساحل است، به طوری که تنها با ۵ دقیقه پیاده روی می‌توان از هتل آذین به ساحل نیلگون خلیج فارس رسید. این هتل یکی از پیشنهادهای خوب کایت به مسافران تور چابهار می‌باشد زیرا دارای امکانات خوبی است و در عین حال قیمت بسیار مناسبی دارد و از نظر هزینه‌ها بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. موارد گوناگونی از جمله خدمات تور، تامین کننده‌ی تور، تاریخ برگزاری تور و... بر قیمت تور چابهار هتل آذین تاثیر گذارند،‌ شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت تورها به بالای همین صفحه مراجعه کرده و فهرست تورهای چابهار را که هتل آذین دارند به همراه خدمات و قیمت آن‌ها مشاهده کنید. برای رزرو تور چابهار هتل آذین می‌توانید از هر جای ایران اقدام کرده و به ۳ روش حضوری،‌ تلفنی و اینترنتی این کار را انجام دهید، ضمن اینکه مانند تمام تورهای کایت می‌توان تور چابهار هتل آذین را به صورت قسطی خریداری کرد. هتل آذین چابهار ۲ طبقه، ۲۲ باب اتاق و امکاناتی مثل پارکینگ، ‌رستوران، اینترنت و... دارد و آماده‌ی پذیرایی از مسافران می‌باشد.

آدرس: چابهار، انتهای بلوار قدس، اسکله‌ی شهید بهشتی، هتل آذین

معرفی اتاق‌های هتل آذین چابهار

هتل آذین چابهار 2 طبقه و 22 باب واحد اقامتی دارد که دارای خصوصیات زیر هستند:

  • اتاق 1 تخته‌ی آذین: اتاق‌های 1 تخته‌ی هتل آذین در طبقات همکف تا دوم قرار داشته و سرویس اضافه ندارند.

  • اتاق 2 تخته‌ی آذین: سرویس خواب اتاق‌های 2 تخته‌ی هتل آذین به 2 صورت است یا یک تخت 2 نفره دارند و یا 2 تخت تک نفره، این اتاق‌ها یک سرویس اضافه به صورت کاناپه‌ی تختخواب شو دارند.

  • اتاق 3 تخته‌ی آذین: در اتاق‌های 3 تخته‌ی هتل آذین یا یک تخت 2 نفره به همراه یک تخت تک نفره قرار دارد یا 3 تخت تک نفره، برای این اتاق‌ها می‌توان یک سرویس اضافه به صورت کاناپه‌ی تختخواب شو در نظر گرفت.

  • اتاق 4 تخته‌ی آذین: ترکیب سرویس خواب اتاق‌های 4 تخته‌ی هتل آذین به 2 صورت است: یا 4 تخت تک نفره یا یک تخت 2 نفره و 2 تخت تک نفره، سرویس اضافه‌ی اتاق‌های 4 تخته‌ی هتل آذین یک کاناپه‌ی تختخواب شو است.

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 تورهای مختلف خدمات متفاوتی دارند، چرا که این تورها به وسیله‌ی آژانس‌های مسافرتی متعدد تامین می‌شوند. بعضی از آژانس‌ها خدمات بسیاری را برای تورهای خود در نظر می‌گیرند ولی بعضی دیگر تنها خدمات هتل‌ را در تورهایشان ارائه می‌دهند. اتاق‌های مختلف هر تور و خدمات آن‌ها در همین صفحه و در قسمت خدمات تور قابل مشاهده می‌باشد.
 تاریخ برگزاری تور برای زمانی تنظیم می‌شود که مسافر درخواست انجام سفر را در آن زمان دارد، البته در صورتی که موارد خاصی مثل محدودیت‌های کرونایی زمان سفر را تغییر ندهد. همچنین ذکر این نکته لازم است که قیمت یک تور در یک زمان ممکن است با قیمت همان تور در زمانی دیگر تفاوت داشته باشد.
 وعده‌های غذایی یعنی صبحانه، ناهار و شام در هتل‌های مختلف با شرایط مختلف سرو می‌شوند، به این معنی که برخی هتل‌ها همه‌ی وعده‌های غذایی را ارائه می‌دهند و برخی دیگر تنها یک وعده را. از این رو ارائه‌ وعده‌های غذایی به تصمیم هتل بستگی داشته و در هر تور با تور دیگر متفاوت است. برای مشاهده‌ی اتاق‌های مختلف هتل‌ها و امکانات آن‌ها می‌توانید به صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها مراجعه کنید.
 3 روش حضوری، تلفنی و اینترنتی برای رزرو تورهای کایت وجود دارد، در روش حضوری فرد به کایت مراجعه کرده و تور مورد نظرش را رزرو می‌کند. در روش تلفنی فرد از طریق تماس تلفنی تور دلخواهش را رزرو می‌نماید. اما کایت روش آنلاین را هم برای بعضی از تورهای خود فراهم کرده که در آن فرد می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز و از هر مکانی از طریق اینترنت تور مد نظرش را رزرو کند.
 بله، خرید قسطی همه‌ی تورهای داخلی و خارجی کایت از جمله تور چابهار هتل آذین، یکی از شرایط بسیار خوبی است که ما برای رفاه کاربران خود در نظر گرفته‌ایم.
 این موضوع که چه اتاقی به وسیله‌ی هر فرد انتخاب شود، به تعداد مسافران، سلیقه‌ی آن‌ها و توقعاتی که از خدمات اتاق دارند بستگی دارد، پس هر فرد می‌تواند با توجه به این عوامل اتاق مورد نظر خود را انتخاب نماید.
 نمی‌توان برای تورها قیمت دقیقی عنوان کرد، زیرا موارد متعددی از جمله تامین کننده‌ی تور، خدمات ارائه شده در تور، تاریخ برگزاری تور، کیفیت تور و... بر قیمت آن تاثیر می‌گذارند. قیمت‌های روی سایت کایت مدام به روز می‌شوند اما اگر تمایل داشتید از قیمت دقیق هر تور آگاه شوید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 تضمین کردن قیمت دقیق تورها کاری نشدنی است، زیرا تعداد بسیار زیادی تور توسط آژانس‌های مسافرتی متعدد روی سایت ما باز می‌شوند که هر کدام دارای ویژگی‌ها و خدمات مختلفی هستند. بنابراین قیمت تورها نیز با توجه به تامین کننده و خدماتی که در آن ارائه می‌شود متفاوت است، پس کایت نمی‌تواند برای تورهای خود قیمت دقیقی را ضمانت کند. اما یکی از مواردی که کارشناسان ما همواره برایش تلاش می‌کنند این است که تورها را با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت به شما عرضه کنند. به طوری که اگر فردی توری با کیفیت تورهای ما ولی با قیمت کمتر در جایی مشاهده کرد می‌تواند به ما اطلاع داده و تور دلخواهش را با قیمت مورد نظر خود از ما بخواهد.
 برای انتخاب پرواز تور چابهار ابتدا زمان مورد نظر مسافر برای سفر سوال شده، سپس پروازهای موجود در آن زمان بررسی می‌شود و یکی از آن پروازها به عنوان پرواز تور چابهار انتخاب می‌گردد.
 یکی از بهترین امکاناتی که کایت برای کاربران خود فراهم کرده امکان شخصی سازی تورهاست، در این امکان فرد می‌تواند فاکتورهای مختلفِ تور دلخواهش را بر اساس سلیقه و نظر شخصی‌اش در قالب یک تور از ما بخواهد.
 در صورتی که مسافر تور خود را از کایت خریداری کند از مزایای بسیاری همچون پشتیبانی 24 ساعته، استفاده از تورهایی که به وسیله‌ی تامین کنندگان معتبر ارائه می‌شوند، خرید اقساطی تورها، برخورداری از تورهایی با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت، استفاده از خدمات تورها در بهترین هتل‌های ایرانی و خارجی و... برخوردار می‌شود.