تور استانبول هتل GRAND OZTANIK

خدمات هتل GRAND OZTANIK

 • تبدیل ارز
 • میز جلو 24 ساعته
 • رستوران
 • استخر سرپوشیده
 • ماساژ
 • سونا
 • برق کفش
 • خشکشویی
 • زبان انگلیسی

معرفی هتل GRAND OZTANIK

هتل گرند آزتانیک هتلی 4 ستاره در قلب شهر استانبول است که تا میدان تکسیم و خیابان استقلال فاصله‌ی کمی دارد. موقعیت این هتل از نظر نزدیکی به جاذبه‌های گردشگری استانبول و مراکز خرید این شهر واقعا ایده آل است و از این نظر مسافران به اقامت در آن علاقه‌ی فراوانی دارند. از میان امکانات هتل گرند آزتانیک می‌توان استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا، مرکز آبگرم، خدمات ماساژ، رستوران با غذاهای خوش طعم، کافه و بسیاری امکانات دیگر را نام برد. قیمت تور استانبول هتل گرند آزتانیک بر اساس مواردی چون تعداد روزهای اقامت، نوع اتاق، خدمات اتاق، تامین کننده و... تعیین می‌شود، اما اگر زمان سفر در های سیزن مثل کریسمس یا نوروز باشد، قطعا این قیمت افزایش خواهد یافت. برای رزرو این تور می‌توانید از روش‌های حضوری، تلفنی و آنلاین استفاده کنید، همچنین امکان خرید تور استانبول هتل گرند آزتانیک به صورت شخصی سازی شده و قسطی نیز وجود دارد. اگر به قسمت تورهای استانبول سر بزنید، تورهای استانبول با هتل گرند آزتانیک را به همراه خدمات تور و امکانات اتاق‌ها مشاهده خواهید کرد.

معرفی اتاق‌های هتل گرند آزتانیک استانبول

هتل گرند آزتانیک استانبول 193 باب واحد اقامتی با ویژگی‌های زیر دارد:

 • اتاق‌های استاندارد 2 نفره با 20 متر مربع مساحت و یک تخت 2 نفره
 • اتاق‌های استاندارد 2 نفره که مساحت آن‌ها 20 متر مربع است و 2 تخت تک نفره دارند
 • اتاق‌های دلوکس 2 نفره با مساحت 30 متر مربع و یک تخت 2 نفره
 • اتاق‌های دلوکس 2 نفره که متراژشان 30 متر مربع است و 2 تخت تک نفره دارند
 • اتاق‌های دلوکس تریپل که 3 تخت تک نفره دارند و مساحتشان 34 متر مربع است
 • اتاق‌های خانوادگی با 40 متر مربع مساحت و یک تخت 2 نفره به همراه یک تخت تک نفره

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 طبق قابلیت شخصی سازی تورها، کاربران می‌توانند اطلاعات تور از قبیل تعداد روزهای اقامت، نوع هتل، نوع اتاق، زمان سفر و... را شخصا انتخاب کنند.
برای رزرو تورهای کایت 3 روش وجود دارد: روش اول رزرو آنلاین است که از طریق اینترنت و از هر کجای ایران قابل انجام است (امکان رزرو آنلاین برای بعضی از تورهای کایت از جمله تور استانبول هتل گرند آزتانیک فراهم شده است)، روش دوم رزرو تلفنی است که از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما امکان پذیر می‌باشد. روش سوم نیز مراجعه‌ی حضوری به کایت و رزرو تور مورد نظر است.
 شرایط در کایت به گونه‌ای فراهم شده که کاربران می‌توانند تمام تورهای کایت از جمله تور استانبول هتل گرند آزتانیک را به صورت اقساطی خریداری کنند.
 زمان برگزاری تور بر اساس زمان مورد نظر مسافر برای سفر تعیین شده و اگر مورد خاصی مثل محدودیت‌های کرونایی، برنامه‌ها را تغییر ندهد، تور در تاریخ مد نظر مسافر برگزار می‌گردد. اگر تاریخ تور تغییر کند، ممکن است قیمت آن نیز تغییر پیدا کند.
پس از مشخص شدن زمان سفر به وسیله‌ی مسافر، زمان پرواز و نوع آن انتخاب می‌شود، به این ترتیب که پروازهای موجود در زمان مورد نظر مسافر بررسی شده و یکی به عنوان پرواز تور استانبول انتخاب می‌گردد.
 قیمت تورها دائما در حال تغییر است زیرا این قیمت به فاکتورهای متعددی از جمله نوع هتل، نوع اتاق، تامین کننده، تاریخ برگزاری تور و... بستگی دارد و هر کدام از این موارد که تغییر کنند، قیمت تور نیز تغییر می‌کند. با وجودی که قیمت‌های روی سایت مرتبا به روز می‌شوند، برای اطلاع از قیمت دقیق تورها می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 اتاق‌های مختلف از نظر امکانات باهم متفاوت هستند، وعده‌های غذایی قسمتی از امکانات هر اتاق است که تعداد و ویژگی‌های آن به وسیله‌ی مسئولان هتل تعیین می‌شود. مثلا بعضی از اتاق‌ها فقط وعده‌ی صبحانه را ارائه می‌دهند، اما بعضی دیگر تمام وعده‌های غذایی را دارند، کایت تنها وعده‌هایی را که توسط هتل ارائه می‌شود، پشتیبان می‌کند. اگر به صفحه‌ی معرفی اتاق‌های سر بزنید می‌توانید امکانات اتاق‌های مختلف و خدمات هر یک را مشاهده کنید.
 کاربران می‌توانند برای انتخاب اتاق، به سلیقه‌ی خود رجوع کنند، زیرا این انتخاب کاملا سلیقه‌ای است و به نظر مسافران، تعداد آن‌ها و انتظاراتی که از خدمات اتاق دارند، بستگی دارد.
 از جمله مزایایی که با خرید تور از کایت نصیب مسافران می‌شود می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته، استفاده از تورهای شخصی سازی شده، خرید قسطی تورها، اقامت در هتل‌های ایرانی و خارجی با کیفیت، استفاده از تورهای تامین شده به وسلیه‌ی تامین کنندگان معتبر و... اشاره کرد.
 خدماتی که در تورهای مختلف ارائه میشوند بسیار متنوع بوده و متفاوت هستند، از آنجا که این خدمات به وسیله‌ی آژانس مسافرتی تعیین میشود ممکن است تنها شامل خدمات رایگان هتل باشد یا خدماتی بیشتر از آن را در برگیرد. اگر سری به قسمت خدمات تور در همین صفحه بزنید تورهای مختلف و خدمات آن‌ها را مشاهده می‌کنید.
ضمانت کردن قیمت تورها کاری نشدنی است، زیرا کایت یک پلتفرم چند تامین کنندگی است و روی سایت ما تورهای بسیار با امکانات و قیمت‌های مختلف باز می‌شوند. اما از این بابت آسوده خاطر باشید که تورهای کایت دارای بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت هستند.