تور مسکو سنت پترزبورگ

اقساطی

تور روسیه

پیام توسعه صبا
6 شب
از 21.990.000 تومان
تامین کننده:
پیام توسعه صبا
*****
وسیله نقلیه: نوردویند
تاریخ اعتبار تور: 11 خرداد - 28 خرداد
شماره تور:122
تهران
سنت پترزبورگ,مسکو

خدمات

  • خدماتی برای این تور ثبت نشده است.

تور روسیه اقساطی رو از کجا بخرم؟


اگه دوست داری با یه تور روسیه اقساطی حرفه‌ای همسفر باشی و یک سفر رویایی رو خاطره‌سازی کنی، کایت بهترین انتخاب می‌تونه باشه، چون ما مجری مستقیم تور روسیه اقساطی هستیم و بدون هیچ واسطه‌ای با یه پرواز چارتر به روسیه میریم و با ترانسفر ویژه از فرودگاه باکو، تجربه اقامت در یه هتل لوکس و خوش‌نرخ رو تجربه می‌کنی. برای داشتن اطلاعات بیشتر با کایت تماس بگیر.


چرا به تور روسیه اقساطی برم؟


بهترین فصل برای خرید تور روسیه بهار هست اما زمستون‌های فریزری داره که می‌تونی به اسکی و پاتیناژ بری و به سبک خودت سفر می‌کنی! شهر مدرن روسیه نزدیک ایران هست و به همین علت هزینه سفر تور روسیه اقساطی مناسب هست.
چند توصیه برای سفر با تور روسیه اقساطی براتون داریم:
•    بسیاری از جاذبه های گردشگری روسیه رو باید از قبل رزرو کنید و اگر با تور روسیه اقساطی کایت همسفر بشین رزروها رو از قبل انجام میده و یه بازدید هیجان انگیز برای کل سفرتون می‌چینه.
•    روسیه مثل کشورهای ترکیه نیست که اگر وارد هتل بشین تا روز برگشت از هتل خارج نمی‌شین! کلی جاهای دیدنی داره که حتما باید از این جاذبه های گردشگری به خصوص در تور روسیه اقساطی؛ مسکو و سنت پترزبورگ 8 روزه کایت همراه باشین. برنامه گشت شهری ازتون خیلی وقت می‌گیره و فقط برای موقع خواب به هتل می‌ریم و خیلی نیاز نیست که هتل‌های لوکس 5 ستاره رو انتخاب کنین.
•    کفش کتونی برای پیاده روی، لباس گرم و چتر حتما در چمدونتون باشه.


روسیه رفتم کجا برم؟


اگه با تور روسیه اقساطی کایت که همسفر بشی با گشت شهری به جاذبه‌های تفریحی، تاریخی و مراکز خرید میری که مکان‌های دیدنی زیر رو حتما می‌بینی.
مسکو: میدان سرخ، کاخ های کرملین، کلیسای جامع سنت باسیل، متروی مسکو، گالری ترتیاکوف، کیلومتر صفر مسکو، میدان مانژ، خیابان آربات، آسمان نمای مسکو،  مراسم تعویض نگهبان همه این جاذبه های گردشگری رو در تور روسیه می‌بینیم. 
سنت پترزبورگ: قصر زمستانی، خیابان نوسکی پراسپکت، کلیسای جامع کازان، اداره نیروی دریایی، دژ پیتر و پل، موزه ملی سنت پترزبورگ  همه این جاذبه های گردشگری رو در تور روسیه می‌بینیم. 


چطوری از کایت تور روسیه اقساطی بخرم؟


•خرید حضوری: کارشناس‌های ما منتظر تماست هستن تا همه اطلاعات رو در اختیارت بگذارن.
•خرید آنلاین: از سایت کایت می‌تونی به بخش تورها بیای و بعد از مقایسه قیمت و شرایط تور رو به صورت آنلاین تهیه کنی.


چرا تور روسیه اقساطی رو از کایت بخرم؟

کایت ارزان‌ترین تور روسیه رو داره که به صورت اقساطی و بدون ضامن با یک دسته چک و پرداخت 20 درصد از مبلغ تور به سفر میری و بعد از برگشت از سفرت به صورت اقساطی بقیه هزینه‌هات رو پرداخت می‌کنی. کایت ارائه دهنده پرواز با ایرلاین‌های خارجی هست که می‌تونی با یه پرواز چارتر به روسیه بری و در یه هتل لوکس با قیمت مناسب اقامت کنی و یه سفر به یاد موندنی داشته باشی.

کایت همه جوره پا به پات تا روسیه میاد


سوالات متداول

نظرات، تجربیات و سوالات

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

اطلاعات زیر را پر کنید