کربلا

تور کربلا اقساطی و نقد | کاروان کربلا هوایی و زمینی | ویژه بهار و تابستان 1403

تورهای اقساطی کایت


شرایط جدید سفر به کربلا

 • پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
 • بدون نیاز به ویزا
 • پرداخت عوارض خروج از کشور (45.000 تومان)


شرایط اقساط تور کربلا

 • پیش پرداخت 20 درصد
 • بدون نیاز به ضامن
 • تعداد چک به انتخاب مسافر بین 4 الی 12 ماه
 • ارائه چک به تعداد اقساط
 • سقف اقساط 100 میلیون تومان (به ازای هر فرد ارائه دهنده چک)

انواع تورهای کربلا

امکان سفر زمینی و هوایی به کربلا وجود دارد و با توجه به شرایط شما، می‌توانید به صورت زمینی، هوایی و گروهی به کربلا سفر کنید. سفر به کربلا نکات ریز و درشتی دارد که باید آن‌ها را قبل از سفر مطالعه کنید، به همین منظور ما در مقاله‌ای کامل به راهنمای سفر به کربلا و عتبات پرداختیم که در صورت تمایل می‌توانید به صفحه "راهنمای سفر به کربلا" مراجعه نمایید. در ادامه می‌توانید انواع تورهایی که برای کربلا برگزار می‌شوند را مشاهده بفرمایید.


تور هوایی کربلا

تور دو سر هوایی کربلا

این تور که پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین تور کربلا است، به صورت هوایی برای رفت و برگشت برگزار می‌شود و راحت‌ترین روش سفر به کربلا است. پرواز رفت در فرودگاه نجف می‌نشیند و پرواز برگشت هم از همین فرودگاه انجام می‌شود. تورهای دو سر هوایی کربلا هم به صورت گروهی و هم به صورت انفرادی برگزار می‌شوند و کاظمین، سامرا و امام زاده سید محمد، زیارت دوره‌ای، مسجد سهله و مسجد کوفه در این توربازدید خواهند شد. معمولا ترکیب هتل‌ها به صورت 2 شب نجف، 4 شب کربلا و 1 شب کاظمین (اقامت در کاظمین و سامرا فقط به شرط وجود امنیت کافی و مجوز خواهد بود و در صورت عدم وجود امنیت، یک شب اقامت به نجف اضافه خواهد شد) است.

تور دو سر هوایی گروهی کربلا: تورهای گروهی کربلا با توجه به خدماتی که ارائه می‌کنند و تقسیم شدن بعضی از هزینه‌ها، از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. در تور گروهی کربلا هتل به صورت انتخابی نیست و افراد حاضر در کاروان در یک هتل اقامت خواهند کرد. وجود آشپز ایرانی، مدیر مداحل، زیارت‌های دوره‌ای و خدمات متنوع دیگر، باعث می‌شود زوار بیشتر به دنبال این تور باشند. در کاروان کربلا زیارت کاظمین و سامرا با اتوبوس انجام خواهد. 

تور دو سر هوایی انفرادی کربلا: تور انفرادی کربلا برای کسانی مناسب است که می‌خواهند اقامت در هتل دلخواه داشته باشند، تاریخ سفر کاملا شخصی سازی شده باشد و تعداد شب‌های اقامت در نجف، کربلا و کاظمین به انتخاب خودشان باشد. تورهای انفرادی کمی قیمت بالاتری از کاروان کربلا دارند ولی مزایای خاص خودش را نیز دارد.

تور یک سر هوایی کربلا

تورهای یک سر هوایی کربلا تا حدی راحتی تورهای دو سر هوایی را دارند و همچنین از نظر قیمتی مناسب‌تر هستند و قیمت کمتری از تورهای دو سر هوایی دارند. در تورهای یک سر هوایی، رفت با هواپیما و برگشت با اتوبوس درجه الف انجام خواهد شد. تمامی خدمات دیگر تور، در این تور نیز ارائه می‌شوند.

تور زمینی کربلا

تور زمینی کربلا

تور دو سر زمینی کربلا به صورت گروهی و با اتوبوس 25 نفره وی آی پی و 44 نفره توریستی انجام می‌شوند. ورود به عراق از مرز مهران خواهد بود و گشت‌ها به صورت کامل بر روی کاروان ارائه می‌گردند. در تورهایی که توسط کایت ارائه می‌شوند، تمام وعده‌های غذایی و پذیرایی حتی در طول سفر با اتوبوس هم به عهده‌ی کاروان است. طول کاروان دو سر زمینی 8 روز خواهد بود که مدت اقامت 6 شب در شهرهای نجف، کربلا و کاظمین و سامرا (در صورت فراهم بودن شرایط) می‌باشد.

تور درجه الف با اتوبوس 25 نفره VIP: این کاروان با اتوبوس VIP و اقامت در هتل‌های درجه الف کربلا است. با توجه به طولانی بودن مسیر، پیشنهاد می‌دهیم برای تورهای زمینی، درجه الف را انتخاب کنید که سفر با اتوبوس VIP انجام می‌گیرد و خستگی در طول مسیر اذیتتان نخواهد کرد.

تور درجه ب با اتوبوس 44 نفره توریستی: این کاروان با اتوبوس توریستی تنظیم شده و اقامت در هتل درجه ب است که کایت با توجه به رعایت حقوق مسافران، تا حد امکان از برگزاری این تور خودداری می‌کند.

کایت آمادگی همکاری و عقد قرارداد با کلیه سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی برای برگزاری کاروان‌های شخصی‌سازی شده را دارد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


تور گروهی کربلا


تور کربلا اربعین 1401

شرایط تور و کاروان کربلا در اربعین با بقیه سال متفاوت است. اربعین 1401 اولین سالی است که بعد از شیوع کرونا، امکان سفر به شکل ساده به کربلا مهیا شده و همین امر موجب می‌شود زائران زیادی عازم کربلا شوند. در نظر داشته باشید در اربعین به دلیل شلوغی و شرایط حاکم در عراق، تورهای گروهی معمولا برگزار نمی‌شوند و تورها به صورت انفرادی و هوایی با اقامت در هتل انجام می‌شوند.

اگر تمایل دارید در موکب اقامت داشته باشید و فقط بلیط رفت و برگشت را رزرو نمایید نیز کایت می‌تواند برایتان به صورت نقد و اقساط رزرو بلیط کربلا در اربعین را انجام دهد.

چرا همراه کاروان کایت شویم؟

 • شرایط اقساط بدون نیاز به ضامن

 • امنیت بیشتر در سفر با کاروان با برنامه از پیش مشخص شده

 • بیمه مسافرتی

 • تامین غذایی سالم با سرآشپز ایرانی + صبحانه بوفه

 • اقامت در هتل درجه الف

 • همراهی مداح و مدیر کاروان

 • پرواز ایرباس در کاروان‌های هوایی کربلا

 • داشتن رضایت حداکثری از مسافران قبلی

 • تاییدیه‌های لازم از سازمان‌های مربوطه

 • فاصله هتل‌ها تا حرم کمتر از 5 دقیقه

 • پشتیبانی 24 ساعته و لحظه‌ای

 • قیمت مناسب (قیمتی که کایت برای تورها و کاروان‌ها مشخص می‌کند، به نسبت خدماتی که ارائه می‌کند، کاملا اقتصادی و مناسب است. معمولا قیمت تورهای کایت پایین‌ترین نرخ بازار است ولی شاید آژانس‌هایی باشند که قیمت کمتری عنوان کنند ولی مطمئنا کیفیت کاروانی که برگزار می‌کنند با کایت تفاوت زیادی خواهد داشت.)


قیمت تور کربلا

قیمت تور کربلا به عوامل متعددی بستگی دارد. در درجه اول باید بدانید که در ایام مذهبی مثل اعیاد یا ایام سوگواری، قیمت تور کربلا کمی افزایش پیدا می‌کند. اما ایام محرم، عاشورا، تاسوعا و همچنین اربعین حسینی، شلوغ‌ترین ایام برای تور کربلا محسوب می‌شوند. در نظر داشته باشید که در این ایام قیمت تور کربلا به شدت افزایش پیدا می‌کند و یافتن هتل یا هواپیما بسیار دشوار می‌شود.

اما به صورت کلی باید بدانید که محل اقامت و ایرلاینی که انتخاب می‌کنید، بر قیمت تور کربلا تاثیر می‌گذارند. به همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب هتل‌های مختلف و یا ایرلاین‌های متفاوت، قیمت تور کربلای خود را کاهش یا افزایش دهید. کاروان‌های زمینی کربلا ارزان‌تر هستند ولی کاروان‌های هوایی راحتی بیشتری دارند و کمی قیمت بالاتری دارند. برای مشاهده قیمت هر تور، می‌توانید از قسمت بالای همین صفحه، وارد صفحه جزئیات هر تور شوید و علاوه بر قیمت تور، اطلاعات کامل هر تور را مشاهده کنید.

بهترین زمان سفر به کربلا

عراق یک کشور کویری است. به همین خاطر تابستان‌های بسیار گرمی را در آن تجربه خواهید کرد. در تابستان دمای هوا به 50 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد. اما در عین حال، زمستان‌های کربلا مشابه فصل پاییز یا بهار تهران است. شما در فصل زمستان عراق می‌توانید شاهد دمایی بین 18 تا 22 درجه سانتی‌گراد باشید. پس بهترین زمان سفر به کربلا از نظر آب و هوایی، فصل پاییز و زمستان خواهد بود. اما برای لذت بیشتر از شور حسینی، باید دهه اول محرم، روز عاشورا، روز تاسوعا یا اربعین حسینی را در کربلا تجربه کنید.

نحوه خرید تور کربلا

برای خرید تور کربلا سه راه پیش روی شما عزیزان قرار دارد:

 • خرید تلفنی: شما می‌توانید از طریق شماره 02175097700 با کارشناسان بخش تورهای زیارتی ما تماس حاصل کرده و پس از دریافت مشاوره رایگان، تور مد نظر خود را خریداری نمایید.
 • خرید حضوری: برای انجام خرید حضوری، می‌توانید با مراجعه به دفتر کایت واقع در تهران، میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، پلاک 31، طبقه همکف نسبت به خرید این تور اقدام نمایید.

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

تورهای کاروانی کربلا کایت، به صورت ترکیبی برای شهرهای نجف و کربلاست که مدت اقامت در شهر نجف معمولا 2 شب است.
خدمات تور بسته به تور انتخابی متفاوت است. پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن خدمات دقیق و توضیحات کامل، تور انتخابی خود را باز کرده و در صفحه جزئیات تور، قسمت خدمات رو مشاهده بفرمایید.
فاصله هتل‌های انتخابی کایت در کربلا و نجف تا حرم به صورت پیاده 5 دقیقه است و هتل‌ها کاملا به حرم نزدیک‌اند.
کایت از هواپیمایی‌های معتبر نظیر ماهان، ایران‌ایر و قشم‌ایر برای پروازها استفاده می‌کند و برای دیدن هواپیمایی هر تور می‌توانید به صفحه جزئیات آن تور مراجعه نمایید.
بله. امکان خرید تورهای کربلا از کرمان هم وجود ولی با توجه به اینکه پرواز مستقیم از کرمان به نجف وجود ندارد، پرواز باید از اصفهان یا تهران به نجف انجام شود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
در صورتی که شرایط امنیت در این شهرها برقرار باشد، زیارت کاظمین و سامرا هم در تور خواهد بود و در غیر این صورت به دلیل حفظ امنیت مسافران زیارت کاظمین و سامرا در تور کربلا ارائه نخواهد شد.
شرایط تورهای اقساطی کربلا نظیر شرایط اقساط دیگر تورهای کایت است با این تفاوت که کارمزد کمتری (2.5 درصد) دارد. داشتن چک صیادی و پرداخت حداقل 20 درصد مبلغ تور به عنوان پیش پرداخت، از شرایط مورد نیازه تورهای اقساطی کایت است. تعداد اقساط با توجه به دلخواه شما می‌تواند بین 4 الی 10 قسط باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد شرایط اقساطی، به صفحه تورهای اقساطی کایت مراجعه فرمایید.
بله تورهای VIP انفرادی کربلا کایت اقامت فقط در کربلا اقامت دارند و بنا به دلخواه شما، خدمات، مدت اقامت و شرایط متفاوتی خواهند داشت.
بله تمامی تورهای کربلا کایت، دارای مدیر و مداح هستند که در طول مسیر با شما همراه خواهند بود.
بله. در تمامی تورهای کربلا کایت یک شب جمعه در کربلا خواهید بود.
هتل‌هایی که کایت در تور ارائه می‌کند درجه الف هستند و بالاترین کیفیت را در بین هتل‌های عراق دارااند.
بله. برای خرید اقساطی تور، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح هم می‌توانند با ارائه چک، همراه تور کربلا شوند. سعی ما بر این است در آینده‌ای نزدیک شرایط اقساط را برای نیروهای مسلح متنوع‌تر و آسان‌تر کنیم.
نه نیاز به پرداخت 10 دلار نیست و این مبلغ در تورها و کاروان های کربلا کایت برای مسافران رایگان است.
در این مورد نمی‌توان پاسخ قطعی داد و تا زمانی که وارد کربلا نشوید و شرایط توسط مدیر کاروان بررسی نشده باشد، امکان گشت سامرا و کاظمین وجود ندارد.
بله امکان خرید تور کربلا به صورت نقد و اقساط از اردبیل وجود دارد. البته با توجه به عدم وجود پرواز مستقیم از فرودگاه اردبیل به نجف، پرواز از تهران انجام خواهد شد. کایت می‌تواند برای شما بلیط اتوبوس یا هواپیما از اردبیل به تهران و از تهران به اردبیل را با بهترین قیمت بازار رزرو نماید.
قیمت تورها بنا به زمان، درجه هتل و شرایط دیگر متفاوت است. شما می‌توانید با وارد شدن به جزئیات هر تور اطلاعات کامل تور از جمله قیمت تور در تاریخ‌های مختلف را مشاهده بفرمایید.
در حال حاضر امکان خرید اقساطی تور کربلا از طریق ارائه چک وجود دارد و امکان خرید مستقیم با حکمت کارت وجود ندارد.

نظرات، تجربیات و سوالات

 • 1399/10/17

  سلام خسته نباشید. واسه بهمن 99 با توجه به اینکه مرز عراق بازگشایی شده، تور کربلا دارید؟ هزینه تقریبی تور چقدره؟

 • 1400/02/21

  سلام امسال برای کربلا تور دارید

 • 1400/02/30

  سلام خسته نیاشید ایا در خرداد ۱۴۰۰ تور کربلا میبرد؟

 • 1400/03/05

  سلام ایا مرزهای عراق برای سفر باز است

 • 1400/03/15

  سلام وقت بخیر واسه امسال تور زیارتی کربلا دارید ؟ چجوری باخبر شیم از زمان تور ؟

 • 1400/06/28

  سلام آیا تور در زمان اربعین به صورت زمینی یا قطار هست امسال میشه به بنده در صورت بودن خبر دهید .

 • 1400/07/02

  سلام‌امسال‌مرز‌کی‌باز‌میشه.اصلا‌میشه

 • 1401/05/09

  سلام تور رفت هوایی و برگشت زمینی هم دارین اونم از یزد

 • 1401/07/13

  باسلام برای برج ۱۱میخواستم برم کربلا باید از کی رزرو کنم

 • 1401/10/23

  سلام.بنده الان کربلا هستم اصلا از شرایط خدمات هتل و منوی غذا راضی نیستم این که نوشتن هتل درجه یک اصلا قابل قیاس نیست،برگردم حتما شکایت میکنم

 • 1401/11/07

  سلام تورزمینی کربلا چقدرمیشه بایدکجاروجوع کنیم

نظرات

نظر، تجربه و سوال خود را بنویسید.

با ثبت نظر خود در مورد این تور، به دیگر مسافران برای داشتن تجربه بهتر کمک کنید.

نظرات

بستن

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

مشاوره تلفنی
02175097700