تفلیس

تفلیس نقد-اقساطی | تورهای تفلیس زمینی و هوایی | ویژه بهار و تابستان 1403

تورهای اقساطی کایت

از کجا تور گرجستان بخرم؟

اگه با تور گرجستان همسفر کایت بشی شهری آسیایی-اروپایی رو می‌بینی که به خاطر نزدیک بودن به ایران قیمت مناسبی داره و با آب ‌و هوای درجه یکش می‌تونی چند روز رو به این شهر کوه‌پایه‌ای بری و ریه‌هات رو از اکسیژن پر کنی. همسفرهای ما با تور گرجستان می‌دونن که با یه پرواز چارتر که به گرجستان برسن ما به استقبالشون میایم و با یه ترانسفر رایگان به یکی از لوکس‌ترین و خوش‌نرخ‌ترین هتل‌های گرجستان می‌ریم. برای داشتن اطلاعات بیشتر از تور هوایی و تور زمینی گرجستان با کایت تماس بگیر.


چرا به تور گرجستان برم؟

گرجستان به بالکن اروپا معروف هست؛ یعنی درسته که وارد خونه نشدی اما نزدیک اروپایی و اومدی توی بالکنش واسه هوا بخوری. گرجستان با آب و هوایی که داره هر فصلی از سال که به تور گرجستان بری بهت خوش می‌گذره، زمستون که بری، بهترین منطقه برای اسکی گرجستان هست و تابستونا هم چشمه‌های آب گرمی داره که می‌تونی آب تنی کنی و هوای بهاری گرجستان هم که نگم برات که  خیلی شبیه به شمال خودمون هست و فقط شرجی نیست. برای خرید تور گرجستان نگران هیچ چیز نباش چون با تور دبی کایت هستی: 

• به گرجستان که رسیدی به استقبالت میایم و با یک ترانسفر رفت و برگشت رایگان به فرودگاه، همراهتیم؛

• یک لیدر حرفه‌ای برات داریم که مثل بلبل فارسی حرف میزنه؛

• اقامت در یه هتل درجه یک رو با صبحانه تجربه می‌کنی؛

• بیمه مسافرتی هم لازمت میشه که ما برات در نظر گرفتیم.


گرجستان رفتم کجا برم؟

گرجستان با آب‌وهوای درجه یک و چهار فصلی که داره و نزدیک بودنش به ایران مقصد مناسبی برای سفرت هست که علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی مکان‌های تفریحی هیجان‌انگیزی مثل: پارک آبی تفلیس گرجستان (آکوا پارک)، شهر سنگی اوپلیستیخه(uplistsikhe)، شهر سیقناقی، کلیسای جامع تثلیث، پل صلح، پارک ریکه تفلیس گرجستان (Rike park )، کلیسای صخره‌ای گرجستان محله حمام ها تفلیس گرجستان، محله حمام ها تفلیس گرجستان، میدان آزادی و خیابان روستاولی تفلیس گرجستان که با تور گرجستان از این جاذبه‌ها دیدن می‌کنی.


چطوری از کایت تور گرجستان بخرم؟

تور گرجستان رو هم آنلاین می‌تونی بخری هم حضوری به کایت بیای:

خرید تور گرجستان به صورت حضوری: کارشناس‌های ما منتظر تماست هستن تا اطلاعات کامل و بهت مشاوره بدن.

خرید تور گرجستان به صورت آنلاین: از سایت کایت می‌تونی به بخش تورها بیای و بعد از مقایسه قیمت و شرایط، تور گرجستان رو به صورت آنلاین تهیه کنی.


چرا تور گرجستان رو از کایت بخرم؟

کایت ارزان‌ترین تور گرجستان رو داره و با همه ایرلاین‌های خارجی قرارداد داره که می‌تونی با یه پرواز چارتر به گرجستان بری و در یه هتل لوکس با قیمت مناسب اقامت کنی و یه سفر به یاد موندنی با تور گرجستان کایت داشته باشی.


کایت همه جوره پا به پات تا گرجستان میاد


نظرات

نظر، تجربه و سوال خود را بنویسید.

با ثبت نظر خود در مورد این تور، به دیگر مسافران برای داشتن تجربه بهتر کمک کنید.

نظرات

بستن

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

مشاوره تلفنی
02175097700