لیست اتاق‌ها

خدمات

  • فاکس / فتوکپی
  • آسانسور
  • اتاق خانواده
  • اینترنت بی سیم رایگان
  • رستوران
  • جعبه ایمنی
  • برق کفش
  • زبان انگلیسی
  • زبان فارسی

توضیحات


سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 این موضوع که در هر تور وعده‌های غذایی مختلف ارائه شوند، به امکاناتی که هتل برای اتاق مورد نظر، ارائه می‌کند بستگی دارد. هتل‌ها برای بعضی از اتاق‌های خود تنها وعده‌ی صبحانه و برای بعضی دیگر تمام وعده‌های غذایی را در نظر می‌گیرند. ما تنها وعده‌های غذایی را که توسط هتل برای اتاق مورد نظر شما ارائه می‌شود پشتیبانی می‌کنیم.
برای مسافرانی که تورهای خود را از کایت خریداری می‌کنند، مزیت‌های بسیاری وجود دارد، از جمله پشتیبانی تورها به صورت ۲۴ ساعته، ارائه‌ی خدمات متنوع از بیشتر هتل‌های ایرانی و خارجی، همکاری با تامین کنندگان معتبر، فراهم کردن شرایط خرید اقساطی تورها و ....
 ‌چیزی که در انتخاب نوع اتاق مهم است سلیقه و انتظارات مسافر از خدمات هتل می‌باشد، هر فرد باید طبق علایق و توقعاتی که از خدمات اتاق دارد، اتاق مورد نظرش را انتخاب نماید.
پرواز تورکیش به زمان مورد نظر مسافر برای سفر بستگی دارد، هر وقت مسافر با ما تماس گرفته و از ما درخواست تور داشته باشد، ‌ما پروازهای آن زمان را بررسی کرده و یکی را به عنوان پرواز تور کیش،‌ انتخاب می‌کنیم.
 در جواب باید گفت خیر، به دلیل تامین تورهای مختلف از طرف تامین کنندگان مختلف و با خدمات گوناگون، تورها قیمت‌های متفاوتی دارند، ‌به همین سبب ما نمی‌توانیم قیمت دقیق تورها را تضمین کنیم. اما این اطمینان را به شما می‌دهیم که همه‌ی تلاشمان را انجام می‌دهیم تا تورهایی با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت را به شما عرضه کنیم.
 اگر به قسمت خدمات تورها در همین صفحه مراجعه کنید، ‌می‌بینید که آژانس‌های مسافرتی مختلف برای تورهای مختلف خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند، به همین دلیل تورها خدمات متفاوتی دارند که برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید به سایت ما مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.
 هر زمانی که مسافر به ما اطلاع می‌دهد که تمایل دارد تورش در آن زمان برگزار شود، تور مورد نظر او نیز در همان زمان برگزار خواهد شد. ۲ نکته را مد نظر داشته باشید: اولا این در صورتی است که محدودیت خاصی مثل محدودیت کرونایی برنامه‌ها را تغییر ندهد، دوما قیمت تورها ممکن است در زمان‌های مختلف متفاوت باشد.
 برای رزرو تور کیش هتل کوروش ۳ روش وجود دارد: ۱. رزرو آنلاین تور از طریق اینترنت و از هر جای ایران ۲. تماس تلفنی با ما و رزرو تور مورد نظر ۳. مراجعه‌ی حضوری به کایت و خرید تور مورد نظر.
از جذاب‌ترین ویژگی‌های تورهای کایت می‌توان قابلیت شخصی سازی تورها را نام برد، در این ویژگی اطلاعات تور بر اساس خواسته‌ها و سلیقه‌ی مسافر جمع آوری و در قالب یک تور به او ارائه می‌شود.
 به این دلیل که موارد گوناگونی بر قیمت تور کیش هتل کوروش اثر می‌گذارند، پس هر یک از این موارد که تغییر کنند، قیمت تورها نیز تغییر پیدا می‌کنند. از میان این موارد می‌توان به زمان برگزاری تور، تعداد شب و روز اقامت، تامین کننده‌ی تور و... اشاره کرد. ما همیشه سعی می‌کنیم قیمت‌ها را در سایت به روز رسانی کنیم اما برای اطلاع دقیق از قیمت تورها می‌توانید با ما تماس بگیرید.
 بله، تور کیش هتل کوروش را می‌توان مانند همه‌ی تورهای داخلی و خارجی کایت به صورت اقساطی خریداری نمود.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران