لیست اتاق‌ها

خدمات

  • دربان
  • صندوق امانات
  • فاکس / فتوکپی
  • امکانات برای مهمانان معلول
  • میز جلو 24 ساعته

توضیحات


آدرس هتل شایان

G2WC+F8C, Kish, Hormozgan Province
سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

از آنجا که یک تور به وسیله‌ی آژانس‌های مختلف برگزار می‌شود، خدمات تورهای مختلف متفاوت است. چرا که برخی تورها علاوه بر خدمات رایگانی که هتل‌ها دارند، خدمات اضافی دیگری ارائه می‌دهند. شما می‌توانید در همین صفحه خدمات تورهای مختلف را مشاهده کرده و هتل و اتاق مورد نظرتان را انتخاب نمایید، هر خدمت و امکاناتی که موردِ انتخابیتان ارائه دهد، در تور شما لحاظ خواهد شد.
چنانچه محدودیت خاصی همانند محدودیت‌های کرونایی وجود نداشته باشد، زمان تور بر اساس زمانی که مسافر درخواست می‌دهد تنظیم می‌گردد. یعنی هر زمانی که شخص با ما تماس گرفته و درخواست تور داشته باشد ما تور را در همان زمان برای او در نظر می‌گیریم. فقط توجه داشته باشید قیمتی که برای هر تور در یک بازه‌ی زمانی در نظر گرفته شده، مخصوص همان بازه‌ی زمانی می‌باشد و ممکن است در صورت تغییر زمان سفر، قیمت‌ها نیز کمی تغییر کند.
برای رزرو تورها 3 روش وجود دارد: رزرو آنلاین قابلیتی است که برخی تورها از آن برخوردار بوده و می‌توان آن‌ها را به صورت اینترنتی رزرو کرد. روش دیگر برای رزرو تور، تماس با کایت است، شما می‌توانید پس از مشورت تلفنی با کارشناسان ما اقدام به رزرو تور مورد نظر خود کنید. در روش سوم که برای رزرو همه‌ی تورها کاربرد دارد، می‌توانید به صورت حضوری به کایت مراجعه کرده و پس از صحبت با کارشناسان ما، تور مورد نظرتان را رزرو نمایید.
کایت این قابلیت را دارد که اطلاعات تورها را با توجه به نیاز مسافر شخصی سازی کند، به این معنی که ما تعداد شب‌های اقامت، هتل و اتاق‌های متفاوت، خدمات گوناگون و... راطبق درخواست و سلیقه‌ی مسافر در نظر گرفته و در قالب تور مورد نظر به او ارائه می‌دهیم.
کایت یک پلتفرم چند تامین کنندگی است، به این معنی که آژانس‌هایِ مسافرتیِ متعددی تورهای خود را روی سایتِ کایت باز می‌کنند. با توجه به اینکه آژانس‌های مختلف خدمات متنوع، با قیمت‌های گوناگون را ارائه می‌دهند، ممکن است قیمت‌هایی که روی سایتِ ما قرار می‌گیرد تغییر کنند. بنابراین ما نمی‌توانیم قیمت تورهای مختلف را به صورت دقیق ضمانت کنیم، اما همه‌ی سعی ما بر این است که تورها را با پایین‌ترین نرخ ارائه دهیم. در صورتی که شما تور مورد نظر خود را با خدماتی که ما ارائه می‌دهیم در یک آژانس دیگر با قیمتی پایین‌تر مشاهده کردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما تور را با قیمت درخواستی شما برایتان لحاظ کنیم.
اتاق‌های مختلفِ هتل‌های گوناگون ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند، بنابراین انتخاب اتاق به تعداد نفرات، سلیقه و انتظارات مسافر از اتاق مورد نظر بستگی دارد.
خرید تور از کایت دارای مزایای بسیاری است از جمله امکانِ خریدِ اقساطِ تورها به اشکالِ گوناگون، ارائه‌ی خدمات کامل و متنوع در اکثر هتل‌های ایران و جهان، تلاش برای ارائه‌ی پایین‌ترین قیمتِ بازار، پشتیبانی ۲۴ ساعته، ارائه‌ی تورها تنها از تامین کنندگانِ معتبر و بسیاری مزایای دیگر که می‌توانند خیال شما را بابت خرید تورهای مختلف از ما، کاملا راحت کند.
میزان قیمت هر تور با توجه به زمانی که تور برگزار می‌شود، تامین کننده‌ی تور، خدماتی که تور ارائه می‌دهد و بسیاری فاکتورهای دیگر متغیر است و قیمت‌هایی که روی سایت قرار می‌گیرد ممکن است کمی با قیمت روز متفاوت باشد. هرچند ما سعی می‌کنیم قیمت‌های سایت را به صورت حدودی و در فواصل زمانی کوتاه آپدیت کنیم، اما برای آگاهی از قیمت دقیق تورها می‌توانید با ما تماس بگیرید.
این امکان کاملا به خدمات هتل برای اتاق مورد نظر مسافر بستگی دارد، در صورتی که هتل ارائه‌ی صبحانه، ناهار و شام را برای اتاق مورد نظر فراهم کرده باشد، کایت نیز می‌تواند این خدمات را ارائه دهد. در غیر این صورت ما نمی‌توانیم امکان ارائه‌ی صبحانه، ناهار و شام را فراهم نماییم. شما می‌توانید در صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها، در کنار نوع اتاق، خدماتی را که در آن اتاق ارائه می‌شود مشاهده نمایید، برخی اتاق‌ها به صورت پیش فرض صبحانه، ناهار و شام ارائه می‌دهند و در لیست خدمات اتاقی دیگر تنها صبحانه وجود دارد.
نوع پروازی که برای سفر به کیش از آن استفاده می‌شود، به زمانی که مسافر قصد دارد به سفر برود بستگی دارد. یعنی این تور با هر پروازی که در زمان مد نظر مسافر وجود دارد، انجام می‌گیرد.
امکان خرید همه‌ی تورهای داخلی و خارجی کایت به صورت اقساطی وجود دارد، تور کیش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و می‌توان آن را به شکل اقساطی خریداری کرد.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران