لیست اتاق‌ها

خدمات

  • دربان
  • صندوق امانات
  • آسانسور
  • اتاق خانواده
  • میز جلو 24 ساعته
  • رستوران

توضیحات


آدرس هتل جام جم

G2X7+8G3, Kish, Hormozgan Province
سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 انتخاب پرواز مناسب برای تور کیش به زمان مورد نظر فرد برای سفر بستگی دارد، هر زمانی که فرد قصد سفر داشته و با کایت تماس بگیرد، پروازهای کیش در آن بازه‌ی زمانی بررسی شده و پرواز موجود، به عنوان پرواز تور کیش انتخاب می‌شود.
 روش‌های رزرو تور در کایت عبارتند از: روش حضوری که برای همه‌ی تورهای کایت کاربرد داشته و فرد می‌تواند با مراجعه‌ی حضوری به کایت تور مورد نظر خود را رزرو نماید. روش دوم رزرو تلفنی است، یعنی فرد با کارشناسان ما تماس تلفنی برقرار کرده و پس از مشورت با آن‌ها تور مورد نظر خود را رزرو می‌نماید. روش سوم رزرو آنلاین تورهاست که برای برخی از تورها فراهم شده و به صورت آنلاین می‌توان تور مورد نظر را رزرو کرد.
 چندین آژانس مسافرتی با خدمات گوناگون، تورهای خود را روی سایت کایت که یک پلتفرم چند تامین کنندگی است باز می‌کنند. از این رو چون آژانس‌های مختلف خدمات گوناگون دارند، پس قیمت‌هایشان نیز متفاوت است. بنابراین تضمین کردن قیمت تورها غیر ممکن است، ولی ما تلاش می‌کنیم که بالاترین کیفیت را با پایین‌ترین قیمت به شما عرضه کرده و خیالتان را از این بابت راحت کنیم.
ارائه‌ی وعده‌های غذایی یکی از خدمات هتل‌هاست و به امکاناتی که آن هتل برای اتاق مورد نظر فرد در نظر گرفته باشد، بستگی دارد. به همین دلیل ما تنها می‌توانیم وعده‌های غذایی را برای اتاق‌هایی ارائه دهیم،‌ که هتل مورد نظر این امکان را برای آن اتاق‌ها در نظر گرفته باشد، در غیر این صورت ما نمی‌توانیم امکان ارائه‌ی صبحانه، ناهار و شام را فراهم نماییم. برای مشاهده‌ی خدمات ارائه شده برای هر اتاق، ‌می‌توانید به صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها مراجعه کرده و خدمات مربوط به هر اتاق را ببینید.
هر هتل اتاق‌های بسیار و هر اتاق خدمات مخصوص به خود را دارند، انتخاب اتاق کاملا سلیقه‌ای است و به نظر مسافر و انتظارات او از خدمات هتل بستگی دارد.
 شخصی سازی اطلاعات تور با توجه به نیاز مسافر، یکی از قابلیت‌های جذاب کایت است، به این معنی که ما می‌توانیم ویژگی‌های یک تور از جمله تعداد شب و روز اقامت، هتل، نوع اتاق، خدمات اتاق و... را بر اساس سلیقه و توقعات مسافر در یک تور گنجانده و تور مورد نظر فرد را به او عرضه کنیم.
هر تور با توجه به آژانسی که برگزار کننده‌ی آن تور است خدمات متفاوتی دارد، برخی آژانس‌ها تنها خدمات رایگان هتل‌ها را ارائه می‌دهند و برخی دیگر خدمات متنوع مخصوص به خود را دارند. برای اینکه بتوانید خدمات مربوط به هر تور را مشاهده کنید، می‌توانید به قسمت خدمات تور در همین صفحه مراجعه کرده و هتل، اتاق و خدمات مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
اگر مایلید از قیمت دقیق هر تور آگاه شوید، می‌توانید با ما تماس بگیرید، زیرا قیمت‌هایی که روی سایت درج می‌شوند حدودی بوده و ممکن است به دلیل عوامل گوناگون تغییر کنند. عواملی همچون آژانسی که تور را تامین می‌کند، زمانی که تور در آن برگزار می‌شود، خدماتی که در هر تور ارائه می‌شود و...، بر میزان قیمت هر تور موثرند.
 پشتیبانی 24 ساعته، ارائه‌ی پایین‌ترین قیمت تور در بازار، ارائه‌ی تور از تامین کنندگان معتبر، امکان خرید اقساطی تورها و... از مزیت‌های خرید تور از کایت به شمار می‌رود.
 در کایت،‌ زمان برگزاری تور بر اساس زمانی که فرد قصد سفر دارد تنظیم می‌شود. یعنی فرد با ما تماس گرفته و زمان مورد نظر خود را برای سفر به ما اعلام می‌نماید، ما نیز تور او را درهمان زمان قرار داده و به فرد ارائه می‌کنیم. این در صورتی است که محدودیت خاصی مثل محدودیت‌های کرونایی وجود نداشته باشد. البته ممکن است قیمت تورها در زمان‌های مختلف تغییر کند،‌ پس به این موضوع دقت داشته باشید.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران