لیست اتاق‌ها

خدمات

  • دربان
  • صندوق امانات
  • فاکس / فتوکپی
  • آسانسور
  • اتاق خانواده
  • امکانات برای مهمانان معلول
  • میز جلو 24 ساعته
  • رستوران
  • استخر سرپوشیده

توضیحات


آدرس هتل بین المللی کیش

Kish, Hormozgan Province
سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

مسافران می‌توانند تورهای مختلف کایت را از طریق ۳ روش رزرو نمایند: مراجعه‌ی حضوری و رزرو تور، تماس تلفنی و رزرو تور و رزرو آنلاین تور که امکان آن برای بعضی از تورها از جمله تور کیش هتل کیش مهیا شده است.
برای افرادی که از کایت تور می‌خرند، ویژگی جذابی با عنوان شخصی سازی تورها در نظر گرفته شده است. این ویژگی به این معنی است که کارشناسان ما اطلاعات تور را بر اساس سلیقه، نظر و انتظارات مسافر تنظیم کرده و در یک تور به او ارائه می‌کنند.
برای مسافرانی که تورهای خود را از کایت می‌خرند، امتیازات فراوانی در نظر گرفته شده است، از جمله تلاش برای ارائه‌ی پایین‌ترین قیمتِ بازار، ارائه‌ی خدمات کامل و متنوع در اکثر هتل‌های ایران و جهان، امکانِ خریدِ اقساطِ همه‌ی تورها به اشکالِ گوناگون، پشتیبانی ۲۴ ساعته و بسیاری مزیت‌های دیگر.
کایت یک پلتفرم چند تامین کنندگی است و آژانس‌های مسافرتی متعددی تورهای خود را روی آن باز می‌کنند. از آنجا که هر آژانس خدمات مختلفی برای تور خود در نظر می‌گیرد، تورها قیمت‌های متفاوتی دارند. به همین دلیل ما نمی‌توانیم قیمت دقیق تورها را ضمانت کنیم، اما کارشناسان کایت این تضمین را به شما می‌دهند که بهترین و بالاترین کیفیت‌ها را با کمترین قیمت‌ها به شما ارائه دهند.
خدماتی که در تورها ارائه می‌شوند بسیار متفاوتند، زیرا این خدمات توسط آژانس‌های مسافرتی گوناگون عرضه می‌گردند. برخی آژانس‌ها تنها خدمات رایگان هتل‌ها و برخی دیگر خدماتی بیشتر ارائه می‌دهند. برای مشاهده‌ی خدمات مختلف تورها می‌توانید به قسمت خدمات تورها در همین صفحه مراجعه کرده، هتل‌ها، اتاق‌ها و خدمات مختلف را ببینید و هر کدام را که علاقه داشتید انتخاب نمایید.
برای انتخاب وعده‌های غذایی هر اتاق، می‌توانید به صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها مراجعه کنید، در این قسمت اتاق‌ها و خدماتشان در کنار هم آورده شده است. اینکه هر اتاق چه وعده‌های غذایی دارد به خدماتی که هتل برای اتاق مورد نظر در نظر گرفته بستگی دارد، هر وعده‌ای که هتل ارائه دهد کایت نیز آن را پشتیبانی می‌نماید.
ازآنجا که عواملی مانند زمان برگزاری تور، تامین کننده‌ی تور، خدمات تور و... که بر روی قیمت تورها موثرند، تغییر می‌کنند، پس قیمت تورها که در سایت درج شده نیز دائما در حال تغییر است. برای اینکه از قیمت دقیق هر تور مطلع شوید می‌توانید با ما تماس بگیرید، هر چند ما قیمت‎‌های روی سایت را مرتبا به روز رسانی می‌کنیم.
پرواز کیش از بین پروازهایی که در زمان مورد نظر مسافر برای سفر انجام می‌گیرند، انتخاب می‌شود. مسافر زمان مورد نظرش را به ما اطلاع داده، ما پروازهای آن بازه‌ی زمانی را بررسی کرده و از میان پروازهای موجود یکی را انتخاب می‌کنیم.
زمان هر تور بر اساس زمانی که مسافر از ما بخواهد تنظیم می‌شود، یعنی هر زمان که مسافر از ما تور بخواهد ما تور را در همان زمان برای او ارائه می‌نماییم. البته با توجه به 2 نکته: اول اینکه محدودیت خاصی مثل محدودیت‌های کرونایی وجود نداشته باشد و دوم اینکه قیمت تورها ممکن است در زمان‌های مختلف تغییر پیدا کند.
افراد باید برای انتخاب اتاق به سلیقه‌ی خود مراجعه کنند، از آنجا که انتخاب اتاق کاملا سلیقه‌ای است، مسافران باید بر اساس تعداد، علایق، مدت اقامت و انتظاراتی که از خدمات تور دارند اتاق مورد نظرشان را انتخاب نمایند.
امکان خرید همه‌ی تورهای داخلی و خارجی کایت به صورت اقساطی وجود دارد، تور کیش هتل کیش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و می‌توان آن را به شکل اقساطی خریداری کرد.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران