لیست اتاق‌ها

LAND VIEW
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:
STANDARD
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:
DELUXE LAND VIEW
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:

خدمات

  • دربان
  • صندوق امانات
  • پارکینگ رایگان
  • آسانسور
  • اتاق خانواده
  • رستوران
  • جعبه ایمنی
  • استخر روباز

توضیحات


سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 مراجعه‌ی حضوری به کایت و رزرو تور مورد نظر،‌ تماس تلفنی با کارشناسان ما و رزرو تور و خرید تور از طریق آنلاین، روش‌های رزرو تور در کایت هستند. البته روش آخر برای بعضی از تورهای ما از جمله تور هتل آریا کلاروس کوش آداسی قابل استفاده می‌باشد.
 سلیقه، نظر شخصی، تعداد مسافران و انتظاراتی که از خدمات اتاق دارند، عواملی هستند که در انتخاب اتاق موثر می‌باشند.
 کاربرانی که تورهای خود را از کایت می‌خرند می‌توانند از مزایایی همچون اقامت در هتل‌های با کیفیت ایرانی و خارجی، برخورداری از تورهای تامین شده به وسیله‌ی تامین کنندگان معتبر، استفاده از قابلیت شخصی سازی تورها، خرید تورها به صورت اقساط و... برخوردار شوند.
پرواز تور کوش آداسی از میان پروازهایی انتخاب می‌شود که در زمان مورد نظر مسافر برای سفر انجام گیرند.
 ضمانت کردن قیمت تور در شرایطی که روی سایت کایت به عنوان یک پلتفرم چند تامین کنندگی، ‌تورهای زیادی باز می‌شوند که خدمات و قیمت‌های متفاوتی دارند، غیر ممکن است، اما تمام تلاش کارشناسان ما این است که تورهای با کیفیت را با پایین‌ترین قیمت بازار به کاربران ارائه دهند.
 در برخی از تورها تنها خدمات رایگان هتل‌ها ارائه می‌شود و در برخی دیگر خدمات بیشتری عرضه می‌گردد، این مورد توسط آژانس مسافرتی تعیین می‌شود. شما می‌توانید خدماتی را که برای تورهای مختلف ارائه می‌شود در قسمت خدمات تورها ببینید و این خدمات را با هم مقایسه نمایید.
 با توجه به زمان مورد نظر مسافر برای سفر، زمان برگزاری تور تعیین می‌شود، مگر اینکه موردی مانند کرونا با محدودیت‌هایش سبب تغییر برنامه‌ها شود. ضمنا ممکن است وقتی زمان برگزاری تور عوض شود، قیمت آن نیز تغییر پیدا کند.
 خرید قسطی تمام تورهای کایت چه داخلی و چه خارجی، یکی از مزیت‌هایی است که کارشناسان ما برای رفاه کاربران در نظر گرفته‌اند.
 با استفاده از قابلیت شخصی سازی تورها، افراد می‌توانند اطلاعات تور را شامل تامین کننده، زمان سفر، خدمات اتاق، تعداد روزهای اقامت و... شخصا انتخاب کرده و از ما بخواهند که آن‌ها را در تورشان لحاظ کنیم.
قیمت تور کوش آداسی هتل آریا کلاروس چقدره؟
بله، در تورهای مختلف برای اتاق‌های مختلف وعده‌های غذایی متفاوتی در نظر گرفته می‌شود، مثلا بعضی از تورها برای برخی از اتاق‌های خود فقط وعده‌ی صبحانه ارائه می‌دهند و برای بعضی دیگر تمام وعده‌های غذایی را. تصمیم گیری در این مورد بر عهده‌ی مسئولان هتل است و کایت تنها وعده‌های ارائه شده توسط هتل را پشتیبانی می‌کند، در صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها، لیست اتاق‌های مختلف و خدمات آ‌ن‌ها قابل مشاهده است.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران