لیست اتاق‌ها

STANDARD
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:
LAND VIEW
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:

خدمات

 • مرکز تناسب اندام
 • فاکس / فتوکپی
 • مرکز تجاری
 • آسانسور
 • اتاق خانواده
 • امکانات برای مهمانان معلول
 • استخر سرپوشیده
 • اتاق بخار
 • استخر روباز
 • سونا
 • خشکشویی

توضیحات


سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 یکی از شرایط بسیار مناسبی که کایت برای کاربران خود در نظر گرفته، امکان خرید اقساطی تورهاست، این مورد برای تمامی تورهای کایت از جمله تور هتل آدالیا الیت آنتالیا فراهم شده است.
 از آنجا که کایت یک پلتفرم چند تامین کنندگی است و تورهای فراوان با قابلیت‌ها، امکانات و قیمت‌های گوناگون روی سایت ما باز می‌شوند، نمی‌توان قیمت دقیقی برای تورها ضمانت کرد. اما می‌توانید مطمئن باشید که قیمت ارائه شده برای هر تور، پایین‌ترین نرخ توری با آن کیفیت در بازار است.
 هر مسافر باید خودش در مورد این موضوع که چه اتاقی را انتخاب کند تصمیم بگیرد، زیرا سلیقه، نظر و تعداد مسافران متفاوت می‌باشد و این موارد در انتخاب اتاق اهمیت دارند.
 وقتی مسافر زمان مورد نظرش را برای سفر به ما اطلاع داد، کارشناسان کایت از میان پروازهای موجود در آن زمان یکی را به عنوان پرواز تور آنتالیا انتخاب می‌کنند.
 هر تور خدمات مخصوص به خود را دارد، مثلا بعضی از تورها فقط خدمات رایگان هتل‌ها را ارائه می‌دهند اما بعضی دیگر علاوه بر این خدمات، امکانات بیشتری را برای کاربران خود در نظر می‌گیرند. می‌توانید به قسمت خدمات تورها در بالای صفحه سر زده و امکانات اتاق‌های مختلف را مشاهده کنید.
 از جمله مزایای خرید تور از کایت می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته، امکان خرید اقساطی تورها، امکان اقامت در برترین هتل‌های داخلی و خارجی، خرید تورهای شخصی سازی شده و... اشاره کرد.
 فاکتورهایی که بر قیمت یک تور اثر می‌گذارند مانند زمان برگزاری تور، نوع هتل، نوع اتاق، خدمات اتاق، تامین کننده و... متعدد هستند، بنابراین قیمت تورهای مختلف متفاوت است. قیمت تورها در سایت ما دائما به روز می‌شود اما برای اطلاع از قیمت دقیق هر تور می‌توانید با کارشناسان کایت تماس بگیرید.
 اتاق‌هایی که در یک هتل وجود دارند، دارای امکانات و خدمات مختلفی هستند، وعده‌های غذایی نیز از جمله امکانات اتاق است که مسئولان هتل در مورد تعداد و شکل ارائه‌ی آن‌ها تصمیم گیری می‌کنند. اگر سری به صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها بزنید، می‌توانید فهرست اتاق‌های مختلف و خدمات هر یک را مشاهده کنید.
تور در تاریخی برگزار می‌شود که مسافر قصد دارد در آن زمان به سفر برود، به این صورت که مسافر زمان مورد نظرش را به ما اطلاع داده و کارشناسان کایت مقدمات برگزاری تور را در آن زمان فراهم می‌کنند. دقت کنید ممکن است با تغییر زمان تور قیمت آن نیز تغییر پیدا کند.
 برای رزرو تورهای کایت 3 روش وجود دارد: مراجعه‌ی حضوری، تماس تلفنی و رزرو آنلاین. البته امکان رزرو آنلاین برای بعضی از تورهای ما از جمله تور آنتالیای هتل آدالیا الیت مهیا شده است.
 شخصی سازی تورها، یکی از قابلیت‌های تورهای کایت است، به این معنی که مسافر می‌تواند اطلاعات تور را مانند زمان برگزاری تور، تعداد روزهای اقامت، خدمات اتاق و... خودش شخصا انتخاب نماید.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران