لیست اتاق‌ها

STANDARD
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:

خدمات

توضیحات


آدرس هتل سارینا

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

بر قیمت تورهای مشهد عوامل متعددی از جمله تاریخ برگزاری تور، نوع هتل، نوع اتاق، خدمات ارائه شده در تور و... تاثیر می‌گذارند، پس با تغییر هر کدام از این موارد ممکن است قیمت تور هم تغییر کند. قیمت‌هایی که روی سایت کایت قرار می‌گیرند، مرتبا در حال به روز شدن هستند، اما برای اطلاع از قیمت دقیق تورها می‌توانید با ما تماس بگیرید.
ارائه‌ی تورهای شخصی سازی شده، ارائه‌ی بالاترین خدمات از بهترین هتل‌ها در ایران و سایر نقاط جهان، پشتیبانی به صورت 24 ساعته، همکاری با تامین کنندگان معتبر و... از جمله مزیت‌هایی هستند که مسافران می‌توانند در صورت خرید از کایت از آن‌ها بهره مند شوند.
مسافران می‌توانند تورهای دلخواه خود را به صورت شخصی سازی شده از ما درخواست کنند، به این معنی که ما اطلاعات تور را که شامل تعداد روزهای اقامت، نوع هتل، نوع اتاق، تاریخ برگزاری تور و... می‌شود از مسافر گرفته و تور را بر اساس این اطلاعات به او ارائه می‌کنیم.
سلیقه و نظر مسافر در انتخاب اتاق، حرف اول را می‌زند، مسافران باید اتاق خود را بر اساس سلیقه، تعداد و انتظاراتی که از اتاق دارند انتخاب کنند.
 انتخاب پرواز برای تور مشهد از روی زمانی که مسافر برای برگزاری تور تعیین می‌کند انتخاب می‌شود، مسافر زمان مورد نظرش را برای سفر به ما اطلاع می‌دهد و ما از میان پروازهای آن بازه‌ی زمانی یکی را انتخاب می‌کنیم.
 مسافران برای رزرو تور می‌توانند از 3 روش استفاده کنند: روش حضوری: در این روش مسافر به کایت مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را رزرو می‌کند. روش تماس تلفنی: در این روش مسافر با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از مشاوره تور دلخواهش را خریداری می‌نماید. روش رزرو آنلاین: در این روش مسافر می‌تواند از هر کجای دنیا و در هر ساعتی از شبانه روز از طریق اینترنت، تور دلخواه خود را رزرو کند.
 برای اینکه بدانید تور مشهد هتل سارینا با چه وعده‌های غذایی ارائه می‌شود، می‌توانید به لیست اتاق‌ها و خدماتشان که در صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها موجود است مراجعه کنید. بعضی از اتاق‌ها به صورت پیش فرض دارای صبحانه و بعضی دیگر دارای تمام وعده‌های غذایی هستند، کایت وعده‌های غذایی را پشتیبانی می‌کند که هتل آن‌ها را برای اتاق مورد نظر مسافر در نظر گرفته باشد.
 چنانچه به قسمت خدمات تور در همین صفحه مراجعه کنید می‌بینید که تورهای مختلف خدمات متفاوتی دارند، دلیل این موضوع این است که تورها از سوی آژانس‌های مسافرتی مختلف ارائه می‌شوند، پس دارای خدمات گوناگونی می‌باشند.
تاریخی که تور در آن برگزار می‌شود از روی زمانی که مسافر قصد سفر دارد انتخاب می‌گردد. مسافر زمان مورد نظرش را به ما اطلاع داده ما نیز تور را در زمان دلخواه او ارائه می‌کنیم. ذکر 2 نکته مهم است اول اینکه قیمت یک تور ممکن است در زمان‌های مختلف متفاوت باشد، دوم اینکه ممکن ست برخی محدودیت‌ها مثل محدودیت‌های کرونایی، زمان تور را تغییر دهد.
 به دلیل زیاد بودن تورهایی که روی سایت کایت باز می‌شوند و تعدد آژانس‌های مسافرتی که این تورها را با خدمات گوناگون عرضه می‌کنند، تورها قیمت‌های متغیر و متفاوتی دارند، به همین سبب امکان ضمانت قیمت تورها از طرف کایت وجود ندارد. اما تمام تلاش ما بر این است که برای بالاترین کیفیت‌ها پایین‌ترین نرخ بازار را به مسافران ارائه دهیم.
 امکان خرید قسطی تورهای کایت چه داخلی و چه خارجی برای تمام تورها فراهم شده است، این قابلیت برای تور مشهد هتل سارینا نیز مهیاست.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران