لیست اتاق‌ها

STANDARD
10
قیمت: 0 ریال
تعداد اتاق:

خدمات

توضیحات


آدرس هتل Park Inn by Radisson

سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

 برای رزرو تورهای کایت می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید: به صورت حضوری به کایت مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را رزرو کنید با کارشناسان کایت تماس تلفنی برقرار کرده و تور مورد نظرتان را رزرو نمایید با استفاده از اینترنت و به صورت آنلاین تور را رزرو کنید (روش آنلاین برای بعضی از تورهای کایت از جمله تور مورمانسک هتل پارک این بای رادیسون فراهم شده است)
 خدماتی که در تورهای مختلف ارائه می‌شود، بسیار متنوع هستند و از طرف مسئولان تور تعیین می‌گردند. برای مثال برخی از تورها فقط خدمات رایگان هتل‌ها را دارند و برخی دیگر خدمات بیشتری به کاربران خود عرضه می‌کنند. در قسمت خدمات تور در همین صفحه، می‌توانید خدمات اتاق‌های مختلف را مشاهده کنید.
 خرید تورها به صورت قسطی، خرید تورهای شخصی سازی شده، استفاده از تورهای تامین شده به وسیله‌ی تامین کنندگان معتبر، اقامت در بهترین هتل‌های داخلی و خارجی، برخورداری از تورهایی با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت، پشتیبانی 24 ساعته و... از جمله مزایای خرید تور از کایت می‌باشند.
خرید قسطی تورها از جمله خدماتی است که کایت برای تمام تورهای خود چه تورهای داخلی و چه تورهای خارجی در نظر گرفته است، این امکان شامل تور هتل پارک این بای رادیسون مورمانسک نیز می‌شود.
 در کایت که یک پلتفرم چند تامین کنندگی است و تورهای متعدد با ویژگی‌ها، تامین کنندگان و قیمت‌های متفاوت روی سایت ما باز می‌شوند، نمی‌توان قیمت دقیقی برای تورها ضمانت کرد. اما در اینکه قیمت تورهای کایت پایین‌ترین نرخ بازار است شکی وجود ندارد.
یکی از امکاناتی که برای تورهای کایت فراهم شده امکان شخصی سازی تورهاست، یعنی مسافر اطلاعات تور را مانند تعداد روزهای اقامت، تامین کننده، زمان سفر، خدمات اتاق و... خودش انتخاب می‌کند.
 تمام اتاق‌ها دارای وعده‌های غذایی هستند اما بعضی فقط وعده‌ی صبحانه دارند و بعضی دیگر تمام وعده‌های غذایی را، در این مورد مسئولان هتل تصمیم می‌گیرند و کایت فقط وعده‌های غذایی ارائه شده توسط هتل را پشتیبانی می‌کند. در صفحه‌ی معرفی اتاق‌ها می‌توانید اتاق‌های مختلف، خدمات و ویژگی‌های هر یک را مشاهده کنید.
 تاریخ برگزاری تور به زمان مورد نظر مسافر برای سفر بستگی دارد، یعنی تور در همان زمانی برگزار می‌شود که مسافر دوست دارد در آن زمان به سفر برود، البته اگر موردی مانند کرونا برنامه‌ی سفر را تغییر ندهد. البته در نظر داشته باشید که اگر زمان سفر تغییر کند، ممکن است قیمت تور نیز تغییر پیدا کند.
در انتخاب اتاق، سلیقه‌ و نظر مسافران حرف اول را می‌زند، مسافران باید با توجه به سلیقه‌، تعدادشان و انتظاراتی که از خدمات اتاق دارند، اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
 پرواز تور مورمانسک زمانی تعیین می‌شود، که مسافر زمان مورد نظرش را برای سفر به کارشناسان ما اطلاع داده و آن‌ها پس از بررسی، یکی از پروازهای موجود در آن زمان را به عنوان پرواز تور مورمانسک انتخاب می‌کنند.
 از آنجا که عوامل مختلفی مانند زمان سفر، تامین کننده، تعداد روزهای اقامت، خدمات اتاق و... بر قیمت تورها تاثیر می‌گذارند و این عوامل متغیر هستند، پس قیمت‌های روی سایت هم مدام تغییر می‌کند. با وجودی که کارشناسان کایت دائما قیمت تورها را آپدیت می‌کنند اما کاربران می‌توانند برای آگاهی از قیمت دقیق هر تور با ما تماس بگیرند.
ارسال پیام

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

ارسال پیام
اطلاعات ثبت نام کننده
ثبت نام مسافران