کویر ورزنه

تور کویر ورزنه | لیست قیمت بهترین تورهای کویر ورزنه

تورهای اقساطی کایت


ورزنه کجاست؟

ورزنه یک منطقه کویری در جنوب شرقی استان اصفهان است که با تهران حدود 7-8 ساعت فاصله زمانی و حدود 500 کیلومتر فاصله مسافتی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کویر ورزنه به صفحه "کویر ورزنه" مراجعه نمایید تا در مورد راه‌های دسترسی به این کویر، اقامت در ورزنه، تفریحات و دیگر اطلاعات ضروری کویر ورزنه مراجعه نمایید.

مزیت کویر ورزنه نسبت به دیگر کویرها:

کویرهایی مانند کویر مصر و کویر مرنجاب با توجه به این که بیشتر شناخته شده هستند، مسافران بیشتری را به خود جذب می‌نمایند، ولی کویر ورزنه کم‌تر شناخته شده است و همین علت باعث می‌شود تا طبیعت این کویر دست نخورده باشد و خلوتی کویر را کاملا احساس کنید و از آن لذت ببرید. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که بدنبال اطلاعات در مورد تمامی تورهای کویرگردی ایران شوید، وارد صفحه لیست تورهای کویر شوید.


از چه طریقی به ورزنه سفر کنیم؟

شما از دو طریق می‌توانید به کویر زیبای ورزنه سفر کنید:


1- سفر به کویر ورزنه با تور گروهی ورزنه با اتوبوس توریستی:

یکی از عمده دلایلی که باعث می‌گردد تورهای کوتاه مدت و تورهای طبیعت گردی با استقبال زیاد مواجه شود، گروهی بودن تورها است. تور 1.5 روزه کویر اصفهان به صورت گروهی و به وسیله اتوبوس توریستی برگزار می‌شود. تور گروهی کویر اصفهان این فرصت را برای شما فراهم می‌آورد تا با گروهی از افراد شاد و سرحال، مسیر تهران تا اصفهان را بدون احساس خستگی راه طی کنید. در تورهایی که با اتوبوس برگزار می‌شود شما می‌توانید با افراد جدید آشنا شده و از برنامه‌های شادی که در اتوبوس اجرا خواهد شد، استفاده نمایید.

انواع تورهای کویر ورزنه اصفهان:

تور 1 روزه:

تور یک روزه بدون اقامت است و در ساعت 5 صبح ، شروع شده و در فردای روز شروع در حدوود ساعت 23 پایان می‌پذیرد. این تور مناسب افرادی است که زمان کمی برای مسافرت دارند و امکان گرفتن مرخصی ندارند.

تور 2 و 2.5 روزه:

تور 2.5 روزه ورزنه در ساعات ابتدایی صبح (حدود 24 بامداد) شروع می‌شود و در انتهای روز بعد از شروع سفر به پایان می‌رسد. در این تور با توجه به سلیقه مسافر و هزینه‌ای که می‌خواهد پرداخت نماید، می‌تواند در کمپ توریستی-تفریحی کویر ورزنه اصفهان و یا در خانه‌های روستایی اطراف این منطقه اقامت داشته باشد. خانه‌های روستایی در فاصله‌ای حدودا 1:30 دقیقه‌ای از کویر قرار دارد و اقامت آن در اتاق‌های گروهی است و در مقابل اکوکمپ توریستی ورزنه، در همان کویر قرار دارد و با توجه به تعداد افراد، دارای اتاق‌های دو، سه و چهار تخته می‌باشد. اقامت در اکو کمپ کویر، کمی هزینه‌ی بیشتری برایتان دارد ولی کیفیت و تمیزی این کمپ به هزینه آن میارزد.


2- سفر به کویر اصفهان (ورزنه) با اتومبیل شخصی:

سفر با اتومبیل شخصی به کویر هم دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است. از مزایای سفر با اتومبیل شخصی به این منطقه می‌توان به امکان اختیار انتخاب و عمل در نوع خدمات سفر و توقف‌ها در طول مسیر اشاره کرد. سفر با اتومبیل شخصی این امکان را به شما می‌دهد تا هر زمان که بخواهید و در هر زمان که بخواهید توقف داشته باشید و برای اقامت، به محلی که مورد سلیقه‌تان است مراجعه کنید. در مقابل مزایای سفر با اتومبیل به منطقه توریستی ورزنه، این نوع سفر دارای معایبی نیز نسبت به سفر با تور می‌باشد. شما در تور به طور شگفت انگیزی خیلی کم خسته خواهید شد و امکان آشنایی و تفریح با دیگر اعضایی که با شما به سفر آمده‌اند را دارید. در نظر داشته باشید که اگر می‌خواهید با ماشین شخصی به کویر سفر کنید، باید قبل از سفر از توانایی وسیله نقلیه‌تان برای حرکت در مسیرهای شنی، اطمینان حاصل نمایید.

تور کویر ورزنه - جاذبه های روستای ورزنه اصفهان

در کویر ورزنه از کجا دیدن کنیم؟

 • گاو چاه
 • قلعه قورتان
 • برج کبوترخانه
 • آسمان پرستاره کویر


بهترین زمان برای سفر به کویر ورزنه:

بهترین زمان برای سفر به کویر این منطقه در پاییز و زمستان است که هوای معتدلی دارد و با دور شدن از هوای نسبتا سرد شهرهای دیگر ایران به این منطقه می‌توانید تجربه لذت‌بخشی را داشته باشید.


قیمت تور کویر ورزنه:

قیمت تور ورزنه با توجه به شرایط زمانی و مدت زمان تور کمی متفاوت است. در زمان‌های کمی شلوغ‌تر مثل اوایل پاییز این تور کمی قیمت بیشتری دارد ولی در زمان‌هایی مثل زمستان، قیمت این تور کاهش می‌یابد.

قیمت تور کویر ورزنه اگر دارای اقامت باشد، به طبع هزینه‌ی محل اقامت در آن محاسبه می‌گردد و از تورهای 1 روزه کویر اصفهان قیمت بیشتری دارد. قیمت تورهای ارائه شده، در اطلاعات بیشتر هر تور، مشخص شده است. • دیگر تورهای کویر ورزنه، دارای برنامه متفاوتی هستند که برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آن‌ها می‌توانید به صفحه مربوط به هر تور مراجعه فرمایید.


خدماتی که در تورهای کویر ارائه می‌گردد:

خدماتی که در این تورها ارائه می‌گردد با توجه به نوع تور و زمان تور متفاوت است ولی در اکثر تورها صبحانه، ناهار، اتوبوس توریستی (نوع اتوبوس با توجه به تعداد مسافران، بیمه و میان وعده به عنوان خدمات ارائه خواهند شد.

 • خدمات هر تور، در صفحه‌ی مخصوص به خود به صورت کامل ذکر شده است.


مدارک مورد نیاز برای رزرو تور:

کارت شناسایی در تمامی تورها مورد نیاز است و در صفحه مخصوص به هر تور، اطلاعات تکمیلی در مورد مدارک مورد نیاز مشخص شده است.


وسایل مورد نیاز ترجیحی:

 • دمپایی صندل
 • یک دست لباس اضافه در صورت تمایل


تورهای پیشنهادی ما : 

تور کویر مصر 

تور کویر مرنجاب 

تور کویر ابوزیدآباد


نحوه خرید تور کویر ورزنه:

شما برای خرید تور کویر ورزنه 3 راه دارید:

خرید اینترنتی: شما می‌توانید به راحتی و وارد کردن فرم همین صفحه، این تور را خریداری نمایید و هزینه را به صورت آنلاین از درگاه الکترونیکی بانک پرداخت نمایید.

خرید تلفنی: شما می‌توانید با تماس به شماره 02175097700 با کارشناسان بخش تورهای ایران‌گردی ما تماس حاصل کرده و پس از مشاوره رایگان، تور مد نظر خود را خریداری نمایید و هزینه را به شماره حساب شرکت واریز نمایید.

خرید حضوری: برای خرید حضوری شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر کایت واقع در تهران- خیابان مطهری پلاک 188 نسبت به خرید این تور اقدام نمایید.


سوالات متداول

پرتکرارترین سوالات مسافران کایت در مورد تور را در اینجا بخوانید.

کیفیت اقامت در کمپ‌ها بیشتر از خانه‌های روستایی است ولی خانه‌های روستایی نیز جاذبه‌های خود را دارند.
بهترین زمان برای سفر به کویر ورزنه اصفهان، در پاییز و زمستان است. در طول تابستان معمولا هیچ توری برای این منطقه برگزار نمی‌گردد.
خیر. قیمت‌هایی که داخل سایت اعلام شده، به صورت قطعی است و در صورت وجود ظرفیت، می‌توانید آن‌ها را به صورت آنلاین رزرو نمایید. در صورتی که در طول سفر بخواهید از خدماتی غیر از خدمات قید شده در تور استفاده نمایید، به صورت شخصی باید هزینه آن‌ها را بپردازید.
بله. این تور سبک راحتی دارد و مشکلی برای حضور کودکان وجود ندارد.
بله. ممکن است در شرایط غیر عادی که خارج از کنترل کایت باشد، برنامه سفر تغییر کند. در تورهایی که کایت برگزار کننده آن‌ها نیست، آژانس تامین کننده تور مسئول این مورد است.
شما از سه طریق حضوری، تلفنی و آنلاین می‌توانید این تورهای کایت را خریداری نمایید. در نظر داشته باشید که با خرید آنلاین تور از سایت کایت، در زمان شما بسیار صرفه‌جویی خواهد شد.

نظرات، تجربیات و سوالات

 • 1400/01/01

  سلام آیا برای تعطیلات نوروزی تور ورزنه دارید و اطلاعات تکمیلی.

نظرات

نظر، تجربه و سوال خود را بنویسید.

با ثبت نظر خود در مورد این تور، به دیگر مسافران برای داشتن تجربه بهتر کمک کنید.

نظرات

بستن

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید

مشاوره تلفنی
02175097700