بردن غذا به هواپیما | چه غذایی با خود به هواپیما ببریم؟
حامد مقتدایی 1398/12/2۹ 1953 بازدید 0 نظر زمان تقریبی مطالعه دقیقهاگر قصد سفر و گردشگری دارید و می‌خواهید در یک پرواز چندساعته برای گذران وقت، چیزی برای خوردن داشته باشید، بهتر است با انواع غذا در هواپیما به طور کامل آشنا شوید. حتماً برایتان سوال پیش‌آمده که اگر در حین پروازهای طولانی، گرسنه‌تان شد و وعده‌های غذایی داخل هواپیما نیز برایتان کفایت نمی‌کرد یا دوست نداشتید از غذاهای داخل هواپیما چیزی بخورید، بهتر است چه غذاهایی به داخل هواپیما ببرید. در ادامه برای بردن غذا به هواپیما، فهرستی از انواع غذاهای مناسب آورده شده است:

میوه‌های خشک‌شده


میوه‌های خشک‌شده یک اسنک سالم و مقوی هستند که می‌توانید به عنوان نوعی غذا در هواپیما از آن استفاده کنید. می‌توانید انواع و اقسام میوه‌های خشک‌شده همچون زردآلو، هلو، سیب، آناناس، گلابی، توت فرنگی، کیوی، موز، انبه، پرتغال، بلوبری، انگور و گیلاس را خریداری کنید و آن‌ها را در بسته‌بندی‌های مناسب یا در داخل شیشه‌های نشکن به داخل هواپیما ببرید و در حین سفر آن‌ها را نوش‌ جان کنید.


میوه‌های-خشک‌شده


2. گوشت‌های نمک‌سودشده


یکی از فوق‌العاده‌ترین و خوشمزه‌ترین اسنک‌های مسافرتی جهت بردن غذا به هواپیما، گوشت‌های نمک‌سودشده‌ای است که می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر زنجیره‌ای تهیه کنید. این نوع غذا در هواپیما مناسب پروازهای طولانی خواهد بود که احتمال دارد، وعده‌های غذایی پرواز، گرسنگی را از شما دور نکند. می‌توانید گوشت‌های نمک‌سودشده مرغ، گوساله، بوقلمون و... را با انواع ادویه‌جات استفاده‌شده در آن‌ها انتخاب کنید.


3. خوراکی‌های ترد و خوشمزه


در طول یک پرواز طولانی و چندساعته یا حتی پروازهای کوتاه، انواع چیپس با مزه‌های نمکی، کچاپ، فلفلی و تنوری، پاپ‌کورن کره‌ای و گوجه‌فرنگی، سبزیجات‌ خشک‌شده همچون بروکلی، چی‌پف و انواع خوراکی‌های ترد و خوشمزه، یکی از بهترین‌ انتخاب‌های پیش‌روی شما برای بردن غذا به هواپیما خواهند بود.


4. بیسکوئیت‌ها


بیسکوئیت‌های با طعم و مزه‌های متفاوت همچون گردویی، شکلاتی، پرتغالی، توت‌فرنگی، زنجبیلی، وانیلی و جوپرک می‌توانند یکی دیگر از بهترین انواع غذا در هواپیما محسوب شوند که به همراه داشتن‌شان در طول سفر و در حین تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی حین پرواز به شما خیلی می‌چسبد، علی‌الخصوص اگر در کنارش نوشیدنی داغی برای نوشیدن وجود داشته باشد.


بیسکوئیت‌ها


5. نوشیدنی‌های فوری


می‌توانید در طول پرواز با خودتان چندین نوع قهوه یا نسکافه فوری به همراه داشته باشید و از مهمانداران تقاضا کنید تا برای‌تان آب جوش بیاورند تا بتوانید در کنار سایر خوردنی‌هایی که می‌توانید با خود به عنوان غذا در هواپیما داشته باشید، یک صبحانه ساده و خوشمزه را با طعم و عطری متفاوت تجربه کنید.

6. شیرینی‌جات


هیچ چیزی بهتر از یک پرواز پر از انواع شیرینی و کیک، خوراکی‌های خوشمزه و شیرین نیست. می‌توانید با خودتان به عنوان غذا در هواپیما، انواع شیرینی‌های خشک همچون شیرینی زنجبیلی، شیرینی کشمشی، شیرینی مارمالادی، شیرینی آلمانی، شیرینی نخودچینی، شیرینی گردویی، شیرینی پسته‌ای، شیرینی نان‌پنجره‌ای، شیرینی قرابیه و شیرینی نارگیلی را به همراه داشته باشید.


شیرینی‌جات


7. اسنک‌های ترکیبی


می‌توانید سیب‌ها را حلقه حلقه کرده و روی آن‌ها کره بادام‌زمینی بریزید و سپس آن‌ها را در بسته‌بندی‌های وکیوم قرار دهید و به خود به عنوان غذا در هواپیما میل کنید و سفری لذت‌بخش داشته باشید. با موزها نیز می‌توانید چنین کاری انجام دهید و بدانید که خیلی خوشمزه و مقوی خواهد بود.


8. آجیل و خشکبار


یکی از مقوی‌ترین، خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین چیزهایی که می‌توانید از آن به عنوان غذا در هواپیما استفاده کنید و به همراه‌تان داشته باشید، آجیل و خشکبار است. بادام‌زمینی، پسته، بادام، فندق، بادام هندی، کشمش، تخمه و موارد این‌چنینی برای داشتن یک پرواز فوق‌العاده، وجودشان الزامی است.

آجیل-و-خشکبار


9. شکلات


انواع و اقسام شکلات را به عنوان شکلی دیگر از غذا در هواپیما به همراه داشته باشید. کمتر کسی پیدا می‌شود که از خوردن شکلات خوشش نیاید و حاضر نباشد چندین مورد از آنåÇ Èå åãÑÇå ÏÇÔÊå ÈÇÔÏ. ԘáÇʝåÇی ãÞæی åãæä ԘáÇÊ ÔیÑی¡ ԘáÇÊ ÓیÇå¡ Ô˜áÇÊ ÓÝیÏ¡ ԘáÇÊ ÊÎÊåÇی¡ ԘáÇʝåÇی ԘáÏÇÑ ÏÑ ÞÇáÈ ÈÑäÏåÇی ãÚÑæÝی åãæä ãÍÕæáÇÊ ÔیÑیä ÚÓá¡ ÂäÇÊÇ¡ ÔæäیÒ¡ ÈÇÑÇ˜Ç æ Ôæ˜æÈÑäÏ ÑÇ یÔ ÇÒ ÓÝÑ Êåیå ˜äیÏ æ ÏÑ Íیä ÑæÇÒ Èå åãÑÇå ÏÇÔÊå ÈÇÔیÏ.


در این مقاله از مجله گردشگری کایت ما شما را با دانستنی‌های مفید و کاربردی انواع میوه‌های خشک‌شده، گوشت‌های نمک‌سودشده، خوراکی‌های ترد و خوشمزه، بیسکوئیت، نوشیدنی‌های فوری، شیرینی‌جات، اسنک‌های ترکیبی، آجیل و خشکبار، شکلات آشنا کردیم. اگر در تعطیلات پیش رو قصد سفر دارید، می‌توانید با شماره تلفن 02175097700 تماس بگیرید تا کارشناسان کایت شما را درخصوص ثبت نام در تورهای داخلی و خارجی و نیز بردن انواع غذا در هواپیما راهنمایی کنند.

تورهای اقساطی کایت

خرید تور اقساطی

نظرات

نظر، تجربه و سوال خود را بنویسید.

با ثبت نظر خود در مورد این تور، به دیگر مسافران برای داشتن تجربه بهتر کمک کنید.

نظرات

بستن

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید